קוסמטיקאית רפואית

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

קוסמטיקה רפואיתקוסמטיקאית רפואית מעניקה שירותי טיפוח עור כגון טיפולי פנים המתמקדים בטיפוח השכבות התת עוריות. היא ממליצה למטופלים על מוצרים קוסמטיים לטיפול וטיפוח עור ומבצעת טיפולים אסתטיים מקיפים.

הכשרה מקיפה

אנשים המבקשים לקבל טיפולים ושירותים אסתטיים רפואיים לטיפוח עורם, צריכים להבין תחילה את תפקיד הקוסמטיקאית הרפואית. הטיפול מתחיל עם מפגש ייעוץ ראשוני במהלכו הקוסמטיקאית עונה על שאלות המטופל, מרכיבה תכנית טיפול מותאמת אישית ודנה עימו לגבי המוצרים המתאימים לשימוש.

השגת תוצאות משביעות רצון תלויה בציפיות הריאליות של המטופל ויכולת הקוסמטיקאית לענות על ציפיות אלו. שירותי קוסמטיקה רפואית ניתנים במכון קוסמטי רפואי וזהים לשירותים אותם ניתן לקבל במכונים קוסמטיים אחרים, עם מספר הבדלים עיקריים.

קוסמטיקאית רפואית היא בעלת הכשרה ברפואת עור ואסתטיקה במסגרת הכשרת דרמטולוגיה. אסתטיקה רפואית שואפת להרים את רף ההכשרה, וקוסמטיקאיות רפואיות רבות עובדות עם רופאי עור הזקוקים לשירותים אסתטיים. הכשרת הקוסמטיקאית כוללת הבנת פגמים וזיהומי עור, שיטות עבודה סטריליות, ולמידה מקיפה של תחום האסתטיקה הרפואית.

הטיפול מבוצע ברמה רפואית

קוסמטיקאית רפואית אינה בעלת הכשרה רפואית, אך היא מודעת למושגים בסיסיים רפואיים רבים, כחלק מהכשרתה, על מנת לספק טיפולים מיומנים. היא עוברת הכשרה בשיטות לטיפול ומניעת זיהומי עור, ותכנית הטיפול אותה היא מרכיבה כפופה לנהלים רפואיים לטיפוח עור.

ההכשרה המקיפה כוללת התמחות בטיפולי שעווה מתקדמים ובטוחים, הבנת חשיבות חיטוי המוצרים ועבודה עם כפפות, הכשרה חלקית ברפואת עור, הבנת טיפולי גלי רדיו או לייזרים, והתאמת תכנית טיפול אסתטית רפואית לכל מטופל בהתאם למצבו האישי.

הטיפולים כוללים אף שיטות אסתטיקה מתקדמות ומתבצעים במקרים רבים תחת פיקוח רופאי עור, כך שהמטופל מקבל תמיד טיפול רפואי קפדני, גם אם הוא מבוצע על ידי קוסמטיקאית שאינה רופאה. רופא עור עוקב אחר מהלך הטיפול, ושילוב פעולה זה חשוב להשגת תוצאות משביעות רצון.

שירותי טיפוח עור מתקדמים

דרמטולוגיה ושיטות ניתוח פלסטי נמצאות בעמדת יתרון מובהק כשמדובר בקבלת טיפולי טיפוח עור אצל קוסמטיקאית רפואית. ההכשרה המקיפה שלה ברפואת עור מאפשרת לה לטפל בשיטות מתקדמות, יעילות ובטוחות בכל הנוגע לבעיות עור, טיפולי פנים מורכבים, או נשירת שיער, והיא בקיאה בשיטות הטיפול המתקדמות ביותר.

קוסמטיקאית רפואית עובדת בשתי הגדרות המשלבות שירותי אסתטיקה. רופאים יכולים לשכור אותה כעובדת במרכז רפואי, ובמקרים אלו היא מרכיבה תכנית טיפול הכוללת ויטמינים ומוצרי טיפוח, כמו גם המלצות על טיפולי לייזר או אפשרויות טיפול שאינן פולשניות, בהתאם למצב המטופל.

שילוב עבודת הקוסמטיקאית עם רופא העור מובילה לתוצאות משופרות, והקוסמטיקאית ממליצה למטופל על תכנית טיפול ביתית לתחזוקת התוצאות. ההגדרה השנייה כוללת עבודה במכון קוסמטי רפואי תחת פיקוח רופא עור, המוודא שהטיפולים מבוצעים בסטנדרטים רפואיים.

השירותים הניתנים במכון מבוצעים ברמה רפואית לכל דבר, כולל שמירה על סודיות, כבוד לתקני בקרת זיהום, ועמידה בסטנדרטים של שירותי טיפולים לטיפוח העור ברמה גבוהה.

="Refresh" content="0; URL=https://medcos.co.il/">

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו