מתי לבצע פילינג עמוק

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

מתי לבצע פילינג עמוקפילינג עמוק הוא סוג של פילינג כימי. הוא מחלחל לעור ומסיר שכבות חיצוניות לטיפול בפגמים חמורים כגון קמטים גסים וצלקות אקנה.

לעומת פלינג כימי קל או פילינג כימי בינוני, פילינג כימי עמוק מניב תוצאות משמעותיות יותר, ודרוש טיפול אחד בלבד. יחד עם זאת, ההתאוששות מטיפול פילינג עמוק ארוכה יותר ולא נוחה לעומת פילינג כימי מתון.

מהו פילינג עמוק?

זהו סוג טיפול אגרסיבי ביותר של קילוף עור. הטיפול מרפא בעיות עור שנפגע קשה כתוצאה מנזקי שמש, קמטים גסים, צלקות ואפילו גידולים טרום סרטניים. הטיפול מבוצע באמצעות שימוש בחומצה קרבולית לטיפול בעור, ולכן אינו מתאים לטיפול באזורים ממוקדים, אלא יש לבצע אותו על כל הפנים.

פילינג עמוק הוא כה חזק עד שנדרש טיפול אחד להשגת תוצאות משמעותיות הנמשכות שנים. היות וההליך מניב תוצאות נפיחות בולטות, המטופלים מקבלים הוראה לנוח לפחות שבוע בבית לאחר הטיפול.

חומר הפילינג משמש להסרת שכבות עור חיצוניות פגומות כדי לחשוף שכבה חדשה וחלקה של העור. הטיפול משפר קמטים עמוקים כמו גם את המראה, הטקסטורה והפיגמנטציה של העור.

מועמדים מתאימים לפילינג עמוק

לא כל המטופלים מתאימים לטיפול זה. ההשפעה המלבינה של הטיפול פחות אידיאלית למטופלים כהי עור. בנוסף, פילינג עמוק אינו מומלץ למטופלים בעלי נמשים, היות והטיפול מבטל את הנמשים, וגורם לאזורים המטופלים להיראות שונים.

פילינג עמוק אינו מתאים לאנשים המבקשים לטפל באזורים ממוקדים בפנים, או לאנשים המעוניינים לשפר את מראה העור באזורי גוף נוספים מלבד הפנים. מטופלים עם מחלות לב מסוימות מתמודדים עם סיכון מסוים בטיפול זה.

היות ומדובר בטיפול עמוק, ההשפעות הן ארוכות טווח, כמו גם תופעות הלוואי האפשריות, והרופא והמטופל צריכים להפעיל שיקול דעת טרם ביצוע הטיפול. במהלך ההתייעצות לפני הטיפול, יש לדון בהיסטוריה הרפואית האישית עם הרופא, ולהחליט לגבי התאמת הטיפול.

מהלך טיפול פילינג עמוק

הטיפול מבוצע בקליניקת הרופא. המטופל מקבל תרופות הרדמה, וזריקת הרדמה מקומית להקלת חוסר הנוחות הקשורה לטיפול מתקדם זה. גם חומר הפילינג מכיל חומר הרדמה המרדים את העור. פילינג עמוק אורך בדרך כלל בין שעה לשעתיים. לאחר שהמטופל רדום, החומר הכימי מוחל על העור, והמטופל עשוי לחוש עקצוץ קל או צריבה במהלך מריחת החומר.

לאחר שהחומר נמרח על העור ונשאר עליו למשך פרק זמן מתאים, הוא נשטף במים, והמטפל מורח משחה מרגיעה, כגון וזלין על האזור המטופל. המטופל מקבל הוראות טיפול עוקב ושב לביתו על מנת להתחיל בהתאוששות.

התאוששות מפילינג עמוק

לאחר הטיפול, פני המטופל נפוחים, אדומים ולא נוחים. העור מייצר קרום בימים הראשונים לאחר הטיפול, ובתוך שבוע עד עשרה ימים, קרום זה מתקלף וחושף שכבה חדשה של עור ורוד בהיר. לאחר חודשיים עד שלושה חודשים, גוון ורוד בהיר זה נמוג, והעור מקבל גוון חיוור ומראה חלק.

בדומה לכל סוג פילינג, פילינג עמוק כרוך בסיכונים ותופעות לוואי, אותן ניתן למזער באמצעות הקפדה על הוראות טיפול המעקב של הרופא, כגון הימנעות משהייה בשמש במשך תקופה מסוימת לאחר הטיפול, והימנעות משימוש בחומרים מגרים על העור.

תוצאות לטווח הארוך

אדם השוקל טיפול פילינג עמוק צריך להיות מודע לאמצעי הזהירות הרואיים מפני נזקי השמש לאחר הטיפול. יש להימנע מחשיפת העור לשמש ולהשתמש תמיד בקרם הגנה. הרופא מייעץ לגבי אמצעי הזהירות הנוספים וממליץ על שימוש במוצרי קוסמטיקה להסוואת האזור המטופל במהלך תקופת ההחלמה.

הטיפול מספק התחדשות פנים משמעותית, ולאחר שהריפוי הושלם, העור מקבל מראה הרבה יותר ברור, זוהר וגמיש, הקמטים העמוקים נעלמים ושינוי הגוון הלא בריא מופחת באופן משמעותי. פילינג עמוק גורם למראה צעיר והתוצאות נמשכות עשרות שנים ללא טיפול מיוחד מלבד הגנה מפני חשיפה לשמש.

="Refresh" content="0; URL=https://medcos.co.il/">

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו