קוסמטיקה רפואית

מתיחת פנים ללא ניתוח- איך לבחור מכון מתאים?

מתיחת פנים ללא ניתוח- איך לבחור מכון מתאים?טיפול מתיחת פנים ללא ניתוח מתבצע באמצעות מילוי עור וזריקות נגד קמטים, בהליך המעצב את הפנים, מרים אותן ומוביל לשינויים עדינים אך משמעותיים ללא צורך בניתוח.

ההבדל העיקרי בין הליך שאינו כירורגי לבין הליכים ניתוחיים הוא שאין צורך בתקופת התאוששות והשבתה, והליכים שאינם ניתוחיים כרוכים בסיכון מופחת ומתבצעים ללא הרדמה כללית.

סוגי מתיחת פנים ללא ניתוח

מתיחת פנים ללא ניתוח מתבצעת בזמן קצר ומבטיחה מראה צעיר ונאה יותר ללא הרדמה כללית. בימים הראשונים לאחר הטיפול, העור עשוי להיות מעט יותר מתוח, אך מכון מקצועי מבצע טיפולים ללא כאבים וללא צורך להיעלם מהחיים במשך תקופה ארוכה לאחר הטיפול. הליך זה מתחלק לשתי קטגוריות עיקריות:

טיפול חידוש – כשחומרי מילוי משמשים להחלפת אובדן הנפח בעור, והשבת הפנים למראה צעיר יותר.

טיפולי שיפור והזרקה – משמשים לשיפור אזורי הפנים כגון הלחיים, האף או השפתיים, תוך איזון או שיפור צורת הפנים. חומרי מילוי עורי משמשים לייפוי הפנים, הרגעת שרירים או "מתיחת פנים נוזלית", באמצעות שיפור פרופורציות הפנים, ויש לבצע מספר טיפולים על מנת להשיג פרופורציות פנים אידיאליות.

ציפויי עור – כולל פילינג כימי.

טיפולי חום – כגון לייזר, IPL או אינפרא אדום.

מדוע לבחור מכון קוסמטיקה אחד על פני האחר?

לביצוע הליך מתיחת פנים ללא ניתוח, יש לבחור מכון המעסיק רופאים וקוסמטיקאיות המשתמשים במגוון גדול של חומרי מילוי עור, כך שניתן יהיה לבחור את החומר המדויק המתאים לצרכים האישיים והמטרות.

בנוסף, יש לבחור מכון המתמחה בטיפולים שאינם פולשניים לעיצוב הפנים, ולא מכון המבצע אינספור גישות טיפול אחרות. במפגש הייעוץ הראשון, יש להבין מהמטפל את מהלך הטיפול, לבחור את הטיפול המתאים ביותר, להביע את הציפיות ולהבין אם הן ריאליות, ואיך בדיוק עובד התהליך.

כשהמטפל מבין את התוצאות אותן מקווה המטופל להשיג, הוא יכול להבטיח את הטיפול המתאים, או להמליץ על שיטת טיפול חלופית מתאימה יותר.

לבצע את המחקר על המכון המתאים

קיימות שפע ביקורות על טיפולי מתיחת פנים ללא ניתוח, ושווה לחקור את הטיפולים המוצעים על ידי מכונים שונים.

אך גם לביקורות יש להתייחס בהיגיון, שכן תוצאות טיפולים אלו עשויים להיות סובייקטיביים, ומספר תופעות לוואי או תוצאות שליליות עשויות להתרחש למעשה בשל מאפייני עור אישיים של אנשים מסוימים, ורמת ציפיות שאינה ריאלית, ללא קשר להליך עצמו המבוצע על ידי המכון.

יש לזכור גם שמספר טיפולים מניבים תוצאות לאחר מעט זמן עד להשגת השפעה מיטבית. למשל, טכנולוגיות להפקת קולגן מגיעות לשיאן לאחר חצי שנה בערך, וביקורות או תמונות שצולמו טרם מועד זה אינן עושות צדק עם ההליך. בכל מקרה, יש לבטא את כל החששות בפני הרופא המטפל בפגישת הייעוץ הראשונה.

חובה לבקר במכון לפני ההליך ולהתייעץ עם מטופלים שעברו טיפולי הרמת פנים ללא ניתוח במכון הנבחר. כשמתבוננים על תמונות של לפני ואחרי באתרי אינטרנט או בקטלוגים, קשה לאמוד את ההבדל המדויק, במיוחד אם התוצאות נראות כמו נס.

טכנולוגיות עריכת תמונות, תאורה, שיער, איפור, בגדים והבעות פנים, מתבטאות בהבדל משמעותי. מפרסמים יכולים לבחור להציג תוצאות טובות במיוחד ולא את התוצאות "הרגילות".

בחירת הרופא

במהלך בחירת הרופא המטפל במכון קוסמטי, ניתן לבקש המלצות לגביו מחברים, קרובי משפחה או מכרים שעברו באותו מקום הליך זהה. בבדיקת אמינות, מהימנות ומיומנות הרופא יש לקחת בחשבון את ההיבטים הבאים:

כישורים – מומלץ לקבל טיפול אצל מטפל בעל הכשרה רשמית המוצגת במכון.

ניסיון – יש להבין באיזו תדירות ובמשך כמה זמן המטפלים במכון מבצעים את טיפולי מתיחת פנים ללא ניתוח.

עלויות – מומלץ לבצע השוואת מחירים בין מכונים שונים, לגלות מי גובה דמי ייעוץ לפגישה ראשונה, ולהבין שלעיתים "זול יותר הוא יקר יותר".

כימיה עם הרופא – חשוב להרגיש בנוח עם הרופא וצוות המטפלים במכון, ולהתרשם מאופי נעים בפועל ורמת ידע ומקצועיות גבוהה.

="Refresh" content="0; URL=https://medcos.co.il/">

Exit mobile version