מתיחת פנים ללא ניתוח – מחירים מומלצים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

מתיחת פנים ללא ניתוח – מחירים מומלציםניתוחים למטרות קוסמטיות הפכו לנפוצים מאוד, ובהם גם אלה שנועדו לסלק את הקמטים (בעיקר בפנים). אך האם זו הדרך היחידה שבה ניתן להיראות צעירים יותר?

מה לגבי אלה שאינם רוצים לעבור תהליך כירורגי שיכול להיות לא רק יקר אלא גם לעיתים מלווה בסיכונים שונים או תופעות לוואי בלתי צפויות? בדיוק לשם כך נועדו כל אותם טיפולים שמטרתם להחליק קמטים ולמתוח את הפנים בצורה יעילה אך ללא ניתוח והרדמה. מהם הטיפולים המומלצים ומהם המחירים המומלצים?

טכניקות למתיחה ללא ניתוח

בהמשך ניגע בנושא המחירים, אך לפני כן ראוי לדעת שמתיחת פנים ללא ניתוח ניתן לבצע בטכניקות מגוונות. חלק מהטכניקות יתאים להחלקת חלק מסוגי הקמטים בלבד ויש טיפולים שיתאימו לטיפול כולל וכן גם למילוי שקעים ויצירת מראה מפוסל וצעיר יותר.

דרך אחת שבאמצעותה ניתן לבצע מתיחת פנים ללא כל צורך בניתוח או בהרדמה כוללת שימוש בהזרקות של חומרים ייעודיים. ישנן הזרקות שנועדו להחליק קמטי הבעה, בעיקר כאלה שניתן לראות באזור המצח, ליד העיניים, מעל האף. לצורך כך יש להזריק בוטולינום טוקסין, שמשתק את פעולת השרירים באופן מבוקר כך שהקמטים הופכים לנחלת העבר.

יש צורך לחזור על הטיפול לאחר שההשפעה מתפוגגת. הזרקות של חומרים אחרים יכולה לכלול פתרונות לקמטים שאינם קמטי הבעה. במקרה זה, יש צורך בחומרי מילוי שונים, שנועדו להוסיף נפח ולכסות על הקמטים. מילוי קמטים ללא ניתוח נעשה באמצעות הזרקת סיליקון בכמות קטנה ויש גם אפשרות להשתמש בחומצה היאלורונית.

עוד דרכים למתיחת פנים ללא כל צורך בניתוח כוללות שימוש בחוטים מיוחדים. החוטים מסייעים לבצע הרמת פנים, לעיתים בשילוב אלחוש. את החוטים ממקמים באופן מדויק המותאם לאופי הפנים של המטופלת או המטופל. הטיפול אמנם איננו משיג תוצאות קבועות, אולם ניתן בהחלט ליהנות מהתוצאות היפות למשך שנתיים או שלוש (תלוי בסוג החוטים ואופי הטיפול).

ישנם מכשירים שבאמצעותם ניתן לבצע מיצוק של אזור הפנים בטכניקה משולבת של גלי רדיו ופוטונים של אור. גם טיפולי פילינג שאותם ניתן לשלב עם טיפולי מיצוק יכולים להשיג תוצאות מצוינות וכך גם טיפולי מזותרפיה – טיפולים שבהם מחדירים לפנים חומרים משולבים – נוגדי חמצון, חומצה היאלורונית, מינרלים שונים, כאשר האפקט המשולב מקנה מראה רענן, מתוח וצעיר יותר.

מחירים מומלצים למתיחה ומיצוק

טיפולי הזרקה של בוטולינום טוקסין ניתנים במספר מנות או הזרקות. המחיר יכול להיות נקוב בהתאם למספר הזרקות ידוע או שניתן לקבל הצעת מחיר לטיפול כולל. מהי העלות המומלצת כיום להזרקת בוטולינום טוקסין? העלות להזרקה תלויה במיקום של הזריקה ובכמות החומר שבה משתמשים. באזורים כגון גבות, מצח, צידי העיניים, עלות מומלצת להזרקה כ-700 עד 1000 ₪. במידה ומשלבים בטיפול אחד כמה הזרקות או שמטופלים בסדרה של הזרקות ברצף, ניתן לקבל מחיר מיוחד.

טיפולי מיצוק הפנים והעלמת קמטים באמצעות מכשור יעלו בהתאם לסוג המכשיר שבו משתמשים וכן ביחס לכמות הטיפולים שבהם נעזרים עד לקבלת התוצאה הרצויה. טיפול בסיסי יכול לעלות מאות בודדות של שקלים כאשר טיפול מקובל ונפוץ יותר יעלה 2500 עד 5500 ₪.

ומהו המחיר המומלץ לטיפול של מתיחת פנים באמצעות חומצה היאלורונית? הזרקות מסוג זה בדרך כלל יקרות יותר ביחס לטיפול בבוטולינום טוקסין. המחיר המומלץ תלוי בסוג החומצה שאותה מזריקים (יש מותגים שונים) והטווח המקובל מתחיל ב-1200 ₪ ויכול להגיע גם למחיר כפול וכך ואף יותר. במידה ומבקשים לבצע מתיחת פנים באמצעות מזותרפיה, המחיר לטיפול ינוע בין 2000 ל-8000 ₪, כתלות במספר הטיפולים הנדרשים.

="Refresh" content="0; URL=https://medcos.co.il/">

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו