מכשירים להסרת שיער – כל ההמלצות

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

מכשירים להסרת שיער - כל ההמלצות

מכשירים להסרת שיער - כל ההמלצותשיטת הסרת שיער שאינו רצוי היא בעיקר עניין של העדפה. חלק מהנשים מצאו שטיפולי אפילציה או שעווה חמה הם מכאיבים, ואחרות אינן מעוניינות בסרבול הכרוך בקרמים להסרת שיער, או שלא היו מרוצות מתוצאות השימוש בסכיני גילוח.

שיטות שונות פועלות באופן הטוב ביותר עבור אנשים שונים, ויש לנסות מספר שיטות טרם מציאת השיטה הנכונה באופן אישי.

כשמתנסים לראשונה במכשיר להסרת שיער, יש לקחת את הזמן הדרוש להתרגל אליו, היות וזה יכול לקחת מעט זמן לפתח את הטכניקה הנכונה.

שיטות הסרת שיער

סוגי מכשירים להסרת שיער נעים בין סכין הגילוח הפשוט ועד לטיפולי לייזר או טיפולים חשמליים. מומלץ להשתמש בשיטה המתאימה ביותר לצרכים האישיים ובהתאם לרמת הסובלנות לכאב.

מכשיר אפילציה – מכשירים חשמליים אלו משתמשים במלקחיים זעירות לשליפת השערות. מכשירי אפילציה קיבלו לציון כולל גבוה יותר ממכשירים אחרים, אך יש להשתמש בהם על הרגליים והאמות בלבד. חלק מהנשים דיווחו כי טיפולים אלו יעילים יותר משיטות גילוח או שעווה, אך היות והאפילציה מסירה את השערות מהשורש, אין צורך לשוב על התהליך במשך מספר שבועות.

לייזרטיפולים אלו מסירים שיער לצמיתות באמצעות השמדת זקיקי שיער עם חום, אך טיפולי לייזר יקרים גוזלים זמן ויש לבצעם על ידי רופא מורשה בלבד. וגם אז, עלולות להתרחש צלקות או שינויים בגוון העור.

הפרדה חשמלית – מכשיר אלקטרוליזה להסרת שיער המתחבר לכל זקיק שיער והורס אותו עם תדר רדיו בגלים קצרים. זהו תהליך יקר האורך זמן רב ויש לבצע אותו על ידי רופא מורשה בלבד. הסיכון כרוך בזיהום לאחר שימוש במחט שאינה מחוטאת, או הצטלקות כתוצאה משימוש בשיטה ירודה.

האמת העירומה על היבטי מכשירים להסרת שיער

סוגי מכשירים שונים להסרת שיער נושאים תכונות שונות. חלק מהמכשירים קלים יותר לשימוש מאשר אחרים, ויש לבדוק את המכשיר הרצוי באמצעות תכונותיו להסרת שיער באופן הטוב ביותר המתאים לאורח החיים האישי.

התאמת מכשירים למין ספציפי – חלק מהמכשירים להסרת שיער משווקים כמתאימים לנשים, בעלות שיער חלק ודק, וחלקם מתאימים לגברים. אבל זהו, שלא. זהו גימיק שיווקי. שימוש במכשירים להסרת שיער אינם מותאמים למגדר ספציפי.

קלות השימוש – חלק מהמכשירים קלים לשימוש, אך חלקם מורכבים יותר ומתאימים, למשל, להסרת שיער מהפנים ולא מהרגליים.

החלפת ראשי מכשירים – יש לוודא שערכת מכשיר אפילציה ביתי להסרת שיער נמכרת עם כל האביזרים הנלווים הדרושים, ושניתן להחליף רכיבים בהתאם לצורך.

ראש קירור – אם קיימת העדפה לתכונה זו, יש לוודא שערכת מכשיר אפילציה ביתי כולל תכונה לקירור העור.

טיפולים במכון לעומת טיפולים ביתייםאת רוב הטיפולים ניתן לבצע בבית או במכון קוסמטי, אך בדרך כלל התוצאות הטובות ביותר מתקבלות במכונים מקצועיים.

מותגים – ניתן למצוא מכשירים חשמליים בחנויות לממכר מכשירים קוסמטיים, וברשתות שיווק גדולות או מקוונות. יש לבחור את המותג בהתאם לתכונותיו המועדפות, להשוות רמות מחירים ולהבין את מכלול הביצועים של כל מכשיר.

="Refresh" content="0; URL=https://medcos.co.il/">

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו