מכשירים ביתיים להסרת שיער

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

מכשירים ביתיים להסרת שיער

מכשירים ביתיים להסרת שיערמכשירי הסרת שיער ביתיים זמינים במגוון נרחב ונעים בין מכשירים הפועלים בגישות מתקדמות ומקצועיות לשימוש ביתי, ועד לשימוש במחסניות אור חדשות בטכנולוגיה חדשה אשר ממריצה את העור.

השימוש בהם מאפשר הפסקת גילוח, שעווה וקרמים להסרת שיער. מאמר זה סוקר את המכשירים המובילים.

לייזר ביתי להסרת שיער

מכשיר זה תוכנן במיוחד עם תכונות מקצועיות מתקדמות להשגת תוצאות קבועות והוא מתאים להסרת שיער בכל הגוף. הוא משתמש בטכנולוגיית הסרת שיער בלייזר מקצועית, המספקת הפחתת שיער בכמות של שבעים אחוזים בתוך שלושה חודשים.

הלייזר מתמקד בפיגמנט השיער ומנטרל לצמיתות את יכולת זקיקי השיער לגדול מחדש. מספר תכונות נהדרות של מכשיר זה כוללות פעמי טיפול מהירים יותר, תצוגה דיגיטלית, ומד דופק המוודא שהשימוש מבוצע בצורה נכונה להשגת התוצאות הטובות ביותר האפשריות.

הטיפול עשוי להיות כואב ולכן מומלץ להשתמש בג'ל מרגיע ובסרום גימור יופי לאחר כל טיפול. הוא מושלם להסרת שיער מהשפה העליונה, בית השחי וקו הביקיני.

מכשיר להסרת שיער IPL

מכשיר זה מספק ירידה של עד 94% מהשיער המיותר. הוא מנצל טכנולוגיית IPL, שהיא אור פועם אינטנסיבי, אשר נחשב לאחת הטכנולוגיות היעילות ביותר להסרת שיער לטווח הארוך. זוהי אף אותה הטכנולוגיה המשמשת אנשי מקצוע לטיפוח עור.

הטיפול מעניק שפע הטבות זהות של טיפולים מקצועיים, בשימוש ביתי נוח ואישי. הוא אידיאלי להסרת שיער משטחים גדולים וקטנים בכל רחבי הגוף, כולל שיער פנים נשי, בית השחי, קו הביקיני, הזרועות, הרגליים, החזה והבטן.

מכשיר IPL מאפשר הסרת שיער ברמה של עד 94% בתוך שלושה טיפולים המבוצעים במשך חודש. עד שהקיץ יגיע, עדיין יש מספיק זמן להיראות נהדר למסיבת הבריכה או הים.

מערכת פיליפס לומאה להסרת שיער בשיטת IPL

מערכת ביתית זו מבטיחה עור חלק ומשיי. הטיפול עדין ויעיל אפילו על האזורים הרגישים ביותר של הגוף. זוהי מערכת מבוססת אור המשתמשת בטכנולוגיית IPL ומספקת הפחתת שיער עד 75% לאחר ארבעה טיפולים בלבד, כאשר השימוש בה מבוצע אחת למספר שבועות על הרגליים התחתונות.

המערכת כוללת חיישן גוון עור להבטחת התאמה לגוון העור ועובי השיער, כמו גם חמש הגדרות אנרגיית אור מתכווננות על מנת להבטיח טיפול עדין אך יעיל. פיליפס לומאה מיועד לשימוש על גווני עור בלונדיני, חום ושחור.

הוא אינו דורש כל חלקי חילוף, ומחזיק מעמד למשך שש שנים של טיפולי גוף מלאים, ללא צורך בהחלפת נורות חדשות. הצורה הארגונומית שלו מקלה את הטיפול ומאפשרת את כיוון הלייזר גם לאזורים שקשה להגיע אליהם.

מכשיר ביתי להסרת שיער – Silk'n Flash

זהו מכשיר חדשני להסרת שיער המבוסס על אור ומיועד לשימוש על כל הגוף, כולל הפנים, להשגת תוצאות קבועות. המכשיר טעון עם חמשת אלפים פולסים של אנרגיה להסרת שיער, אשר מניבים תוצאות באיכות מקצועית.

עיצוב ההיי טק החדש של מוליך המכשיר מאפשר לכוון אותו כראוי לכל אזור או שטח בו רוצים לטפל. הוא שימושי במיוחד לטיפול באיזורים רגישים כגון קווי ביקיני או אזורים קטנים ממוקדים. הוא מתאים לטיפול פנים עם הפחתה בחוסר הנוחות וניתן להשתמש בו גם על הידיים והרגליים.

יש צורך בשניים עד ארבעה טיפולים עצמיים להפחתת שיער באופן משמעותי. התוצאות זהות לתוצאות המיוצרות על ידי טיפולי לייזר מקצועיים, ומשתמשים רבים חוו ירידת שיער ניכרת לאחר שלושה חודשים בלבד.

מערכת רמינגטון iLIGHT להסרת שיער

זהו מכשיר מהיר, עדין וקל לשימוש. המערכת מסירה שיער מאזורים כגו בית השחי וקו הביקיני בטיפול שנמשך בערך דקה. רוב האנשים חווים תחושת טיפול פחות כואבת בהשוואה למערכות ביתיות אחרות להסרת שיער.

בנוסף, אין צורך בפסק זמן בין הטיפולים. רמינגטון iLIGHT משתמשת באותה טכנולוגיית IPL בה משתמשים רופאי עור. המערכת מתאימה לשימוש על ידי גברים ונשים כאחד, ומתאימה להסרת שיער מתחת לצוואר, הרגליים, בית השחי, קו הביקיני, החזה, הבטן והזרועות בלבד.

המכשיר אינו מתאים לשימוש על הפנים או סביבם, כולל הראש, האוזניים או הצוואר. התוצאות מתבטאות בעור חלק יותר בתוך מספר שבועות מתחילת הטיפול. לאחר שלושה טיפולים, התוצאות מתחילות להיות קבועות. יש לבצע את הטיפול הראשוני שלוש פעמים במשך חודש, ובהמשך להשתמש בו לפי הצורך.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו