מיצוק העור

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

מיצוק העוראחת התכונות הבולטות ביותר של עור צעיר הוא יכולתו להימתח ואעז לשוב למצבו הקודם. אך ככל שאדם מתבגר, גמישות העור נחלשת, עד שהוא הופך לרפוי. היות כולם חייבים לציית לחוק הכבידה, העור מתחיל בסופו של דבר לשקוע ולהתקמט.

אפשרויות טיפולים למיצוק העור

בעבר הפתרון היחיד לטיפול בעור נפול היה ניתוח פלסטי. המנתח היה חותך את העור העודף ומהדק אותו, ליצירת אשליה של עור ללא קמטים. יחד עם זאת, התוצאות לא היו טבעיות, וגם לאחר ההידוק, העור לעולם לא קיבל את המראה הנפלא והגמיש של הנעורים.

היום קיימות שיטות חדשות למיצוק עור. לדוגמא, ניתן להדק את העור באמצעות גלי רדיו (RF) ואינפרא אדום (IF). שיטות אלו מעוררות תגובת ריפוי המובילה לייצור קולגן חדש, והטיפולים נסבלים היטב ומייצרים שיפור ניכר. אך העור אינו מקבל מראה צעיר, אלא מוצק יותר.

קיימת שיטה קלה יותר!

ניתן למנוע עור רפוי ונפול ולהשיג שיפור כללי במראה, בטיפול שהופך אותו לחלק, רך וגמיש. קיימים שני סוגי חלבונים שהופכים את העור לגמיש ומוצק. הם נקראים קולגן ואלסטין. מולקולות קולגן יוצרות רשת התומכת בעור, וגורמות לו להיראות מתוח, חלק וגמיש.

מולקולות אלסטין יושבות בעור, ולא עושות כלום, אך כוחן מתברר כשהעור נמתח או נצבט. הן שומרות על גמישות העור. כך שקולגן ואלסטין נדרשים לשמירת עור מוצק וגמיש. אך קל יותר לעודד יצירת קולגן בשילוב עם אלסטין.מסיבה זו, כאשר העור מתחיל לשקוע, רוב שיטות התחדשות העור מצליחות לשחזר את גמישותו.

בחירת הטיפול הנכון

קיימות סיבות רבות לבחור טיפול להתחדשות העור, גם אם ההחלטה היא לעבור ניתוח פלסטי או טיפול בגלי רדיו או במכשירים. וקיימת סיבה טובה להשתמש בטיפולי מיצוק עור אם ההעדפה היא שלא להשתמש בשיטות אגרסיביות.

טיפולים למיצוק העור מאפשרים לנצל את הכוח הטבעי של העור כדי לשחזר את הגמישות והמוצקות שלו. זוהי שיטת טיפול טבעית ובטוחה ביותר שאינה מאיצה הזדקנות. הטיפול משפר את התוצאות של ניתוח פלסטי או שיטות אגרסיביות להתחדשות עור, ומסייע ליהנות ממראה צעיר וזוהר במשך שנים רבות.

מיצוק העור ללא ניתוח

טיפולים אלו הם חלופה להליכים ניתוחיים פולשניים, ומאפשרים טיפולים ברפיון עור ושיפור איכות העור. המנתח הפלסטי יכול היום לבחור בין מספר מכשירים וטכנולוגיות שונות המספקות פתרונות למיצוק עור.

טיפולי מיצוק עור ללא ניתוח מתאימים למצב עור רפוי ברמה קלה עד בינונית על הפנים, הצוואר, הזרועות או הבטן, הטיפולים מתאימים למצבים בהם נדרש טיפול ברפיון עור הנותר לאחר הליך ניתוח; שיפור איכות העור; וכשההעדפה היא לא לעבור הליך פולשני וכירורגי למיצוק העור.

היתרונות כוללים טיפולים בשיטה שאינה פולשנית וניתוחית למיצוק עור הפנים או הגוף; ללא השבתה לאחר הטיפול; והתאמה לכל סוגי העור.

החסרונות הם תוצאות פחות משמעותיות ונרחבות מכפי שניתן להשיג בהליכי מתיחת פנים או גוף; יש צורך בטיפולים מרובים להשגת תוצאות אופטימאליות; ותופעות הלוואי עשויות לכלול אדמומיות בעור, נפיחות זמנית, ואובדן תחושה או נפיחות סביב האזור המטופל.

="Refresh" content="0; URL=https://medcos.co.il/">

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו