לייזר SHR – הדור הבא של הסרת שיער

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

לייזר SHR – הדור הבא של הסרת שיער

לייזר SHR – הדור הבא של הסרת שיערטכנולוגיית SHR היא הטכנולוגיה העדכנית ביותר של הסרת שיער לצמיתות בלייזר. זוהי שיטה חדשה יחסית, ורבים תוהים לגביה. כיצד מתבצע התהליך? האם הוא כואב? למה ניתן לצפות? על שאלות אלו ואחרות משיב מאמר זה.

המונח SHR מייצג את ראשי התיבות ל"הסרת שיער סופר". יזמי השיטה כינו אותה כך היות ומדובר בשיטה היעילה ביותר עד היום להסרת שיער שאינו רצוי. למרות שרבים משווים את השיטה לשיטת הסרת שיער ב-IPL, קיימים הבדלים משמעותיים בין שתי השיטות.

הסרת שיער SHR לנחשבת כשיטת הסרת שיער נטולת כאבים

סוג טיפול זה כרוך בפעמי אור המתבצע לחלוטין ללא כאבים. הטיפול מתמקד בחלקי גוף שעירים ביותר, והמטופל עשוי לחוש את פעימות האור ומעט חום, בליווי תחושת עקצוץ או חוסר נוחות קלה אך חסרת משמעות.

בדומה לשיטות אחרות של הסרת שיער בלייזר, גם במקרה זה נמרחת על האזור המטופל שכבת ג'ל דקה המקררת את האזור, מה שתורם, כמובן, למניעת הכאבים. ניתן להסיר שיער בשיטה זו מכל חלקי הגוף, למעט באזורים הקרובים לעיניים.

כל סוגי השיער והעור מתאימים לטיפול SHR

מלבד הלייזר ושיטת IPL, היתרון בשיטה זו הוא שהעור וגוון השיער אינם משמעותיים להתאמת הטיפול. בעוד ששיטות קודמות ניתנו לביצוע על בעלי עור בהיר ושיער כהה כתנאי לטיפול מוצלח, בשיטת SHR תנאים אלו אינם חייבים להתקיים.

טכנולוגיית SHR אינה "תוקפת" את המלנין בלבד, אלא אף את חלבון תאי הגזע. כך שמטופלים בעלי עור בהיר ושיער כהה יזכו עדיין להשגת התוצאות הטובות ביותר, אך ההליך מתאים לביצוע ללא כל קושי גם על אנשים בעלי עור כהה ושיער בהיר.

כמובן שקיימות מספר נקודות עליהן יש להקפיד לפני הטיפול ולאחריו. ראשית, יש להימנע מחשיפת העור, לפחות יומיים לפני הטיפול, לקרינת UV חזקה. שהייה על מיטות שיזוף או שמש אגרסיבית נחשבים כאטבו להשגת תוצאות הסרת שיער מוצלחת ללא כאבים.

לאחר הטיפול, מומלץ עדיין להימנע מהשמש או ממיטת השיזוף, היות והעור לאחר הליך SHR, בדומה לאחר כל תהליכי הסרת שיער באנרגיות חום גבוהות, רגיש ביותר. הגוף עצמו אינו מושפע מהטיפול, כך שניתן להמשיך בשגרת הפעילות בבטחה. אם יוצאים לשמש, יש להשתמש בקרם הגנה בעל מקדם גבוה.

הצטברות חום

SHR עובד באמצעות חימום הדרגתי של הדרמיס לטמפרטורה, לשם הסרה יעילה של זקיקי השיער מניעת נזקים ומניעת צמיחה מחודשת, תוך מניעת פגיעה ברקמות שמסביב. הטיפול מתבצע בפעימות קצרות של חום גבוה, החודרות עמוק לדרמיס. הצטברות החום מאפשרת את יעילות ונוחות הטיפול.

שיטה זו כרוכה בתנועות חוזרות של מכשיר הלייזר על פני השטח המטופל, להבטחת כיסוי מלא תוך קירור העור למניעת כוויות שטחיות. טכניקה זו מאפשרת טיפול נוח ויעיל ביותר להסרת שיער.

בטיחות שיא מוכחת

כפי שניתן לראות, שיטת SHR, בהשוואה לשיטות אחרות להסרת שיער, נחשבת להליך בטוח, נעים ושאינו מורכב. יחד עם זאת, מומלץ להישמע ברצינות להמלצות רופא העור, כך שלא יתרחשו כל תופעות לוואי וניתן יהיה להשיג את התוצאות היעילות ביותר המתבטאות בעור חלק ויפה.

שיטה זו הוכחה במחקרים קליניים רבים כשיטה הבטוחה ביותר להסרת שיער בלייזר, לכל סוגי העור, כולל עור כהה. זקיקי השיער אינם מטופלים באמצעות דופק יחיד של אנרגיה גבוהה, אלא באמצעות פעימות אנרגיה קצרות חוזרות, המפחיתות את הסיכון לצריבת העור, כשהצטברות החום מגבירה את טמפרטורת הדרמיס לרמה הדרושה למניעת צמיחת שיער.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו