טיפול פנים בגלי רדיו

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

טיפול פנים בגלי רדיוטיפול פנים בגלי רדיו חודר לשכבות העור החיצוניות, כשאנרגיה משודרת לחימום השרירים והרקמות התחתונים.

החום מעודד ייצור קולגן, מה שמעורר את התכווצות הרקמה. התוצאה המצטברת היא הידוק העור, הבהרתו, והפחתה משמעותית של שקעים וקמטים. לכן טיפול זה נקרא אף "מתיחת פנים בגלי רדיו".

אנרגיה בתדר רדיו משמשת בעיקר לטיפול ברפיון עור באמצעות הידוק פנים, אך הטיפול משפר גם את גמישות ומרקם העור. הליך זה מאושר על ידי ה-FDA כטיפול שאינו ניתוחי לקמטים ופגמים בעור הפנים.

האופי הלא פולשני של ההליך מאפשר לבצע אותו ללא תקופת השבתה או התאוששות, וניתן להבחין מיד בתוצאות, כשבמהלך מספר שבועות לאחר הטיפול, הצטברות הקולגן מגרה התכווצות עור נוספת.

תכנית טיפול פנים בגלי רדיו

הליך זה אינו פולשני ונטול כאבים לחלוטין, ללא זמן התאוששות. כל טיפול אורך בין חצי שעה לארבעים דקות, והמטופל יכול לשוב מיד לפעילות רגילה ללא תופעות לוואי, למעט אדמומיות מועטת שנעלמת במהירות.

השימוש בפעמי שדות מגנטיים מספק חימום אחיד בעומקים מרובים לפיזור שומן עודף, הגברת זרימת הדם בפנים, ניקוז לימפטי וייצור קולגן. הטיפול משחזר את גמישות העור להחלקת קמטים בפנים ובצוואר ולחיסול מראה "רפוי" של אזורים ממוקדים בפנים. המטופל יכול להבחין בתוצאות משופרות מיידיות עם כל טיפול.

כיצד מבוצע טיפול פנים בגלי רדיו?

מכשיר תדר רדיו יוצר זרם חשמלי באמצעות קרינה אלקטרומגנטית. כשהזרם עובר דרך שכבת הרקמה, הוא מייצר חום. התחדשות העור מתרחשת כתוצאה מהפעלת החום על שכבת העור מתחת לאפידרמיס. התהליך מתמקד ברקמות, בשכבת השומן התת עורי מתחת לדרמיס, ומייצר כמויות מוגברות של חום כך שניתן להגיע לשכבות העמוקות באמצעות השפעה תרמית.

חימום הדרמיס משנה את המאפיינים המקוריים של סיבי הקולגן. הם מתעבים ומתכווצים בתגובה לחום, מה שמוביל לשיפור גלוי מיידי. החום גורם אף לשיפוץ קולגן לטווח הארוך, כך ששיפורי הידוק העור נמשכים מספר שבועות לאחר הטיפול. התגובה הדלקתית של העור מושרית באמצעות חום המוביל לסינתזת קולגן נוספת, כחלק מתהליך הריפוי.

תדר רדיו אינה טכנולוגיה חדשה. בוצע בה שימוש להליכים רפואיים המעורבים בחימום רקמות, במשך למעלה ממאה שנים. עם קבלת אישור ה-FDA האמריקאי בשנת 2002, בוצע שימוש נרחב בהליך זה, כשיטה שאינה פולשנית לחידוש עור.

למרות שהליכים שונים מניבים תוצאות שונות, רוב הטכנולוגיות הנוכחיות של גלי רדיו מאפשרות שיפורים ברורים של חידוש העור בקרב רוב המטופלים.

יתרונות טיפול פנים בגלי רדיו

היתרונות העיקריים של הטיפול כוללים:

החלקת המצח – באמצעות העלאת הגבות והידוק עור המצח.

טיפול בעור מתחת לעיניים – עיבוי העור, הידוק והרמת הלחיים העליונות.

טיפול בלחיים – מעט הרמה והפחתת נקבוביות מוגדלות.

טיפול באמצע הפנים ובלסת –הפחתת מראה נפול של הלסתות.

טיפול צוואר – הידוק עור הצוואר והפחתת קמטים.

="Refresh" content="0; URL=https://medcos.co.il/">

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו