טיפול קוסמטי בגלי רדיו

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

טיפול קוסמטי בגלי רדיוטיפול קוסמטי בגלי רדיו מתבצע בתדר רדיו המהדק את העור בטיפול שאינו פולשני, כלומר, ללא פגיעה בשכבות החיצוניות של העור.

זוהי אנרגיה אלקטרומגנטית בתדר רדיו בטוח המבוצע ללא כאבים כשיטה יעילה לשיפור מראה העור שאיבד את גמישותו, כגון סביב המצח, העיניים, הלחיים, קו הלסת, הפה, מתחת לסנטר והצוואר. זוהי אף שיטה יעילה להידוק העור על הגוף, כמו בהידוק בטן לאחר לידה.

טיפול הידוק עור בגלי רדיו מציע גם שיטה שאינה כירורגית וקלה להפחתת מראה קווים דקים, קמטים, עור נפול ושיפור הטון והמרקם של העור. זוהי שיטה נהדרת לאנשים המבקשים לבצע טיפולים קוסמטיים לשינויים קלים אך עדיין אינם מוכנים למתיחת פנים כירורגית, או למעוניינים להימנע לחלוטין מניתוח.

מהו טיפול קוסמטי בגלי רדיו?

זוהי שיטת טיפול חדשנית המשתמשת בגלים אלקטרומגנטיים בתדר רדיו לעידוד פיתוח קולגן עמוק בשכבת הדרמיס של העור. תדר גלי הרדיו מחדש מבני קולגן קיימים ומעודד ייצור קולגן חדש להענקת תוצאות ברורות אך טבעיות. המטופלים נהנים ממראה עור בריא, חלק וצעיר יותר.

השימוש בזרמים חשמליים וצורות גלי אנרגיה למטרות רפואיות תועד בספרות הרפואית במשך מאה שנים. טכנולוגיה זו עברה כברת דרך ארוכה במיוחד בשנים האחרונות, אך עקרונות הטיפול נותרו זהים.

אנרגית תדר רדיו בהליך שאינו פולשני היא התוספת החדשה ביותר של אפשרויות הטיפול הקוסמטי הזמינות להידוק עור, הפחתת צלוליט ושומן. כיום ניתן לבצע טיפול קוסמטי בגלי רדיו באמצעות אנרגיה עמוקה המגיעה עמוק לשכבות התת עוריות בעור, תוך הגנה על השכבה החיצונית של העור.

חימום העור ותת שכבות העור מוביל לשינויים מיקרוסקופיים של התכווצות רקמות קולגן, שם שיפוץ קולגן. השילוב הייחודי של התהליכים להידוק עור בגלי רדיו מספק השפעה ברורה מיידית, בהשפעה הממשיכה לטווח הארוך, תוך שינוי מבנה העור ויתרונות התחדשותו.

תדר רדיו מעניק אף חימום עמוק ומבוקר של שכבות השומן מתחת לעור, כלומר, ניתן להפחית שכבות שומניות שטחיות דרך מערכת הלימפה, ולהפחית את מראה הצלוליט.

בטיחות טיפול קוסמטי בגלי רדיו

לשיטת טיפול זו יש מוניטין מוכח מבחינת בטיחות ההליך, ומבוצע בה שימוש בנוירוכירורגיה, דרמטולוגיה, קרדיולוגיה ואף טיפולי אף אוזן גרון במשך למעלה משבעים שנים. זהו טיפול מרגיע נטול כאבים.

טיפול קוסמטי בגלי רדיו אינו מתאים למטופלים בעלי קוצב לב, לוחות מתכת מושתלים באברים מסוימים בגופם, או סיכות באזור המטופל, מחלת לב קשה, מחלות רקמת חיבור, ונשים הרות או מיניקות.

התנהלות לאחר טיפול קוסמטי בגלי רדיו

הטיפול מופעל כהליך ללא אשפוז. נוזל ממשיך לדלוף מהמקום המטופל במשך מספר שעות לאחר ההליך, ובדרך כלל זהו נוזל חומר ההרדמה. דימום לאחר הניתוח הוא תופעה נדירה, ויממה לאחר הטיפול, המטפל בודק את המטופל על מנת לעקוב אחר תוצאות ההליך. מומלץ לבצע פעילות גופנית עדינה אך להימנע מפעילות מאומצת, כגון הרמת משקולות כבדות או עמידה למשך פרקי זמן ארוכים.

הסיבוכים הם נדירים ועשויים לכלול:

  • כאב חמור.
  • הפרעות ריפוי באזור המטופל.
  • תגובות רגישות יתר לחומר ההרדמה.
  • זיהומים.
  • פקקת.

בכמה טיפולים יש צורך? מומלץ לקיים מפגשי טיפול קוסמטי בגלי רדיו פעמיים בשבוע, למשך ממוצע תכנית טיפולים של שישה עד עשרה מפגשים, בהתאם לצרכים האישיים.

="Refresh" content="0; URL=https://medcos.co.il/">

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו