טיפולי פנים פרא רפואיים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

טיפולי פנים פרא רפואייםטיפולי פנים פרא רפואיים מטפלים בעור באמצעות התמקדות בגורם הבסיסי להזדקנות מוקדמת, כך שהם אידיאלים למצבים כגון עור שניזוק משמש. מטרת הטיפולים היא לשנות את התהליכים שהתפתחו בעור כתוצאה מהמשמש או נזקים סביבתיים.

טיפולים אלו הם שיטה מוכחת בתעשיית הקוסמטיקה להתמודדות עם נזקי שמש, הזדקנות מוקדמת, עור רפוי ומקומט, ושיפור הביטחון העצמי ותחושת האושר.

מצבי עור בהם ניתן לטפל

סדרת טיפולים קוסמטיים פרא רפואיים כוללת התמקדות באזורים הבאים:

  • הזרועות
  • קו המחשוף
  • הרגליים
  • סימני מתיחה על הבטן
  • הידיים
  • הפנים.

תכנית טיפול לגמישות העור

תכנית טיפולי פנים פרא רפואיים היא תוכנית בת 12 שבועות שמטרתה לתקן את סימני ההזדקנות ולשקם את בריאות העור. באמצעות הסרת תאי עור מיותרים והידוק שרירי הפנים, הטיפול עובד באמצעות גירוי מבני העור הבסיסיים.

הטיפול מעניק לפנים גמישות, הרמה, מתיחה, מראה צעיר ובריא, בדיוק כפי שפעילות גופנית משפיעה על הידוק הגוף. השפעות הטיפול הן הפחתת האדמומיות והנימים המכוערים בעור, והשגת מראה תוסס.

טיפול באנזימים של העור

טיפולי פנים פרא רפואיים משחזרים את עור הפני למצב השיא שלהם. אנזימים חיים הם חומרים המווסתים בריאות ועובדים עם מינרלים מסוימים בגוף ליצירת מערכת טבעית של נוגדני חמצון הנלחמים ברדיקלים חופשיים. כשהטיפול מבוצע כראוי, הוא מסיר חלבונים מתים, רעלים ומזיקים אחרים מהעור.

בעוד שטיפולי פנים קוסמטיים רגילים משפיעים על פני השטח של העור בלבד, טיפול אנזימים פרא רפואי עובד עם העור. האנזימים מחזקים את השלמות המבנית של העור ליצירת סביבה בריאה כך שהתאים יחיו וישגשגו. הטיפול משפע על שרירי הפנים ובסיומו מושגת תחושת רעננות והתחדשות בעור הפנים.

גרסה מתוחכמת של עור חלק

טיפולי פנים פרא רפואיים מחליקים עור מחוספס הגורמים למראה מבוגר. התוצאות הן עור חדש וזוהר מבחינת גוון העור, ושחזור הבריאות הטבעית.

בעיות הקשורות בגוון עור פנים עשויות להיות מורכבות ביותר. הטיפול מסייע לדכא ולעכב ייצור מלנין נוסף. הוא מתאים לכל הגילאים, מחלות ובעיות עור, וניתן להשתמש בו על כל אזור הפנים או הגוף, כולל אזורים קטנים עיקשים של גוון עור דהוי.

טיפול ברצועות שרירים

טיפולי פנים פרא רפואיים מיועדים להתמודדות עם השפעות הגיל על מראה הפנים, ומונע התפרצות הזדקנות.

תכנית הטיפול מרימה את עור הפנים, ומסייעת לשיקום תפקוד עור אופטימאלי, המהווה את המפתח לעור בריא ומוצק. לא כל אדם מעוניין להתחייב לניתוחים קוסמטיים כאשר סימני ההזדקנות מתחילים לבלוט, ומעדיפים להתחיל עם הליך פחות פולשני. טיפול פנים פרא רפואי מקצועי משנה את העור הישן הפגום ועובד לבניית שלמות מחודשת, כמו חידוש עור.

הטיפול כולל שימוש בתערובת חומצות אלפא וביתא, המיושמות באופן שיטתי בשכבות. תערובת זו מותאמת על ידי המטפל לגוון העור האישי, המרקם, ורגישות המצב, בהליך הנמשך שבועיים. הטיפול מתאים לבעלי עור עבה, עם קמטים, קמטוטים, פיגמנטציה, ונזקי שמש וצלקות.

טיפול בעור העיניים – בין אם אדם סובל מקמטים, קמטוטים, נפיחות ועיגולים כהים או עור חסר חיים וחיוור סביב העיניים, טיפולי פנים פרא רפואיים מחיים את המראה.

טיפול פרא רפואי לאקנהזוהי שיטת טיפל מתקדמת שמטרתה לסייע לאקנה מוגזמת על הפנים. הטיפול נערך אחת לשבועיים במשך 12 שבועות, והטיפול מתמקד בגורמים הסביבתיים המשפיעים על הפתופיזיולוגיה של אקנה. התוצאות נשארות לטווח הארוך והטיפול מבטיח שהאקנה לא תשוב.

טיפול פילינגטיפול זה מתאים לעור עבה ומחוספס שניזוק מהשמש, ומבוצע במשך חודש וחצי עד חודשיים לחידוש מראה העור והסרת תאי עור מתים. תכשירי פילינג אנזים מסירים תאי עור מתים באזורים צפופים של העור. פעולת אנזימים אלו מסירה פסולת מהתאים, בונה את העור ומניבה תוצאות של עור רך, בהיר וגמיש יותר.

="Refresh" content="0; URL=https://medcos.co.il/">

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו