טיפולי פנים וקוסמטיקה לגברים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

טיפולי פנים וקוסמטיקה לגבריםעור הפנים של גברים נוטה להיות עבה יותר משל נשים, ופחות רגיש למוצרי טיפוח. הוא גם פחות בעייתי שכן גברים בדרך כלל אינם מתאפרים באופן קבוע.

אך גילוח הוא כבר סיפור אחר. לגברים עם זקן כבד שיער פנים מתולתל או מקורזל, בליטות הגירוי הנובעות מהגילוח עשויות להוות בעיה משמעותית. עם טיפול פנים נאות, בעיות אלו יכולות להפוך לנחלת העבר, וגברים יכולים להשיג מראה פנים נקיות וחלקות.

סבון פנים או נוזל ניקוי לגברים

רוב הגברים מעדיפים חומרי ניקוי נוזלים. זה בסדר גמור כל עוד מדובר בעור רגיל או שמנוני. אך סבון נוטה לייבש את העור יותר מחומרי ניקוי נוזליים. אם העור מרגיש חזק או מגרד מעט לאחר שטיפת הפנים, מומלץ לעבור לחומר ניקוי נוזלי.

אם ההעדפה היא לסבון, מומלץ להשתמש בסבונים המכילים גליצרין, שמן ויטמין E, שמן זית או שמן חוחובה. גברים עשויים לחוות בעיות אקנה אם יש להם עור שומני ביותר. אקנה נגרמת כתוצאה מייצור עודפי שמן הסותם נקבוביות וגורם לדלקת.

מומלץ להשתמש בסבונים או חומר ניקוי נוזלי המכילים חומצה סליצילית, חומצה גליקולית, או מי חמצן בנזיל. חומרים אלו פועלים כפילינג ומסירים את השכבות העליונות של עור מת ומאפשרים ניקוי עמוק של הנקבוביות. הם מכילים אף תכונות אנטי בקטריאליות.

תכשירי לחות לגברים

סבונים המכילים קרם לחות עובדים בסדר גמור על עור הפנים של רוב הגברים. אך השיטה הבטוחה ביותר להחדרת לחות לעור לאחר הגילוח ושטיפת הפנים היא מריחת קרם לחות. לעור יבש מומלץ להשתמש בקרם עם נוסחה עבה ביותר; לעור רגיל מתאים קרם פחות שמנוני; ולהשגת עור שמנוני מומלץ לבחור ג'ל.

אם גבר סובל מבעיות אקנה, קרם לחות המכיל חומצה קליקולית או חומצה סליצילית יסייע להסרת עור מת ושמירת הנקבוביות מפני סתימה.

מוצרי גילוח לגברים

רוב הגברים מוצאים את שיטת הגילוח הנוחה להם ודבקים בה. אם גבר עדיין סובל מחתכים, צריבת העור או בליטות גילוח, הגיע הזמן לשינוי. אם הפנים מגורות לאחר הגילוח, מומלץ להשתמש בקרם גילוח עם אלוורה.

ניתן להקציף את הקרם עם מעט מים ולהשאיר אותו על הפנים למשך דקה לפני הגילוח. מריחת שמן לפני הגילוח והשארתו על העור מסייע להחדרת לחות לעור וריכוך שיער הפנים. לטיפול בבליטות גילוח, הנגרמות כתוצאה משיער הצומח פנימה, מומלץ להשתמש בקרם גילוח המכיל חומצה גליקולית או חומצה סליצילית, שהם חומרי פילינג לטיפול בנקבוביות.

ניתן להשתמש במוצרים היפו אלרגניים ללא ניחוחות, למניעת גירוי נוסף לעור. אך מה שחשוב יותר משמנים או קרמים לגילוח, הוא השימוש בתער הנכון. סכיני גילוח חשמליים פחות מגרים את העור, אך אם ההעדפה היא ללהב, מומלץ לבחור תער מתאים.

אם קיימת בעיית בליטות וצריבה לאחר הגילוי, יש להימנע מגילוח קרוב מדי לעור. מומלץ להשאיר צמיחה נמוכה על מנת למנוע את צמיחת השיער פנימה.

גילוח השיער בכיוון הנכון, מאפשר מניעת גירוי. חלק מסכיני הגילוח מגיעים עם פס לחות מובנה, וההימור הטוב ביותר הוא להשתמש בקרם אפטרשייב מרגיע לעור הפנים, ולאחריו למרוח קרם לחות.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו