טיפולי פנים בהריון והנקה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

טיפולי פנים בהריון והנקהמומחי בריאות ממליצים לנשים הרות ומיניקות על יום מנוחה של פינוק בספא, המסייע להם להתמודד עם המשימות המרובות והמאומצות הכרוכות הבאת החיים לעולם.

לפני קבלת טיפול פנים בתקופות אלו, נשים הרות ונשים מיניקות צריכות להבין מה בטוח וממה יש להימנע.

טיפול פנים מקצועי יכול לחולל פלאות כשמדובר בפתיחת נקבוביות סתומות, שהם התוצאה של ההורמונים המשתוללים בתקופת ההיריון. אך בנוסף לעור השמנוני, או היבש, או השילוב של שניהם, עור הפנים רגיש בתקופה זו, כך שיש לזכור זאת כשמקבלים טיפול פנים. יש להימנע מטיפולים שוחקים העלולים לגרום ליותר נזק מאשר תועלת.

האם ניתן לקבל טיפול פנים בתקופת ההיריון וההנקה?

כן. אך בשל התנודות ההורמונאליות, יש להימנע מטיפולי קילוף פנים קיצוניים הכוללים טיפולי פילינג כימי, פילינג גליקולי, וטיפולי רטינול. בנוסף, יש לתת את הדעת על מרכיבי המוצרים הקוסמטיים בהם משתמשים בבית. יש להימנע אף מתהליכים הקשורים באינפרא אדום, אך כל טיפולי הפנים המרגיעים האחרים מומלצים בהחלט במהלך ההיריון.

ניתן לקבל טיפולי פנים בתקופת ההנקה, אך הטיפול צריך להתבצע תוך שימוש בחומרים עדינים נטולי פרפין. גם בתקופה זו אין לבצע כל טיפול קילוף פנים או טיפולי לייזר, ומומלץ להימנע משימוש בכל החומרים הקוסמטיים המכילים חומרים פעילים.

במקומם, מומלץ לבחור בטיפולים המדגישים הרפיה, ולשמור את טיפולי הניקוי העמוק, הפילינג, הגירוי האלקטרוני או המיצוי העמוק, לתקופה שלאחר ההנקה.

טיפולי פנים מומלצים בתקופת ההיריון וההנקה

קיימות אפשרויות טיפולי פנים נפלאות בתקופות אלו:

טיפולי ניקוי פנים עמוקים שאינם חודרניים

מלבד טיפולי פילינג, בתקופת ההיריון וההנקה ניתן לקבל טיפולי ניקוי עור קלים, עיסוי פנים, מסיכות, וטיפולי לחות לנשים המתמודדות עם יובש או קהות עור. טיפולים אלו מסייעים להפחתת פצעונים על הפנים והשגת תחושת רעננות לעור הפנים.

טיפולי לחות לפנים מבוצעים עם מוצרים עשירים בלחות המציפים את העור היבש בתקופת ההיריון. מומלץ להתייעץ עם הקוסמטיקאית לגבי טיפול קרצוף פנים קל או לשקול טיפול במוצרים קוסמטיים בטוחים להריון כגון חומצה גליקולית או חומצה לקטית.

טיפולי פנים בחמצן 

מגבירים את זרימת הדם, מקדמים את התחדשות התאים, מסלקים שומנים מהפנים, ומחליקים קמטים וקמטוטים. הטיפולים מבוצעים במרכיבים מדהימים על העור באמצעות זרם בלחץ קיטור. התערובות יכולות לכלול חומצה היאלורונית, נוגדי חמצון, ויטמינים ותמציות בוטניות. טיפול זה נהדר עבור נשים הרות בעלות עור יבש או דהוי.

טיפולי פנים בבית

מוסיפים להרגשה הטובה של העור. ניתן להשתמש במוצרים קוסמטיים המכילים חומצות היאלורוניות וחומצת פילינג (AHA), הכוללות מבנה מולקולארי קטן בסרום לטיפול בשכבות עור באופן יעיל יותר מאשר קרמים מסורתיים.

מוצרים המכילים שמנים מזינים מושלמים לליטוש עור הפנים. כבונוס נוסף, טיפולים שמנים הם שיטה מצוינת לסייע במניעת סימני מתיחה במהלך ההיריון. אפשרות נוספת לטיפול בפגמי פנים היא שימוש בסרום המסייע לטיפול באקנה בהריון. זהו טיפול נפלא לנשים הרות או מיניקות המשתוקקות לשינוי מהיר.

טיפים לטיפולי פנים בתקופת ההיריון וההנקה

כשיודעים ממה להיזהר ואלו טיפולים בטוחים, אין סיבה שלא לטפל בפנים גם בתקופות אלו.

יש ליידע את הקוסמטיקאית על ההיריון או ההנקה ולקבל את הטיפול המתאים – הקוסמטיקאית מצוידת בכלים ובשיטות להענקת הטיפול המתאים, ותיצור תכנית טיפול פנים מותאמת אישית.

בתקופת בחילות בוקר – יש להימנע מטיפולי ארומתרפיה, העשויים לגרום להגברת הרגישויות לריחות.

עור הפנים בתקופת ההיריון עשוי להיות רגיש במיוחד – כך שיש להימנע מטיפולים כואבים, חמים מדי או קיצוניים.

שימוש ברכיבים קוסמטיים בטוחים – יש לוודא קבלת טיפולים בטוחים להריון, ולהשתמש במרכיבים קוסמטיים שאינם מכילים רעלנים, ובטוחים לאם ולתינוק.

="Refresh" content="0; URL=https://medcos.co.il/">

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו