טיפולי פילינג

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

טיפולי פילינגלקוסמטיקאיות יש אחריות גדולה לרווחת המטופלות בחדר הטיפולים, כמו גם לאחר היציאה ממכון הקוסמטיקה. בעוד שפילינג פנים הוא הטיפול האסתטי הנפוץ ביותר, יש להבין איך הוא משפיע על העור וכמה חיוני לבצע טיפול ראוי המהווה את ההבדל בין קילוף עור פנים שמשפר את מצב העור, לבין הליך עור שמקדם חמצון והזדקנות.

חומרי פיליג הם תרכובות המיוצרות עם גבשושים קטנים, חלקיקים קשים העשויים מג'ל או קרם, המכילים חומר טיהור פעיל או חומרי לחות עמוקים. הרכיבים המשמשים בדרך כלל בנוסחאות מוצרי פילינג מאפשרים את "פעולת הקרצוף" וכוללים חרוזי פוליאתילן, שעוות סובין אורז, וקס קרובה, שעוות דבורים או שעוות חוחובה.

בנוסף, ניתן לקבל טיפול פילינג המיוצר מתמציות שקדים, אגוזי ברזיל, קליפות אגוזי מלך, זרעי משמש, ואפילו ספוג מסלע וולקני. צורות אחרות של תרכובות פילינג כוללות חלקיקים דמויי סוכרים פשוטים אשר זמינים בגדלים שונים ושברים כשהם נמרחים על הפנים. ההיבט המשותף היחיד לכל שיטות הפילינג הוא שהטיפול נועד לגרום להשפעה פיסית על השכבות החיצוניות של העור.

פילינג לגירוי תאי עור הפנים

חומרי פילינג כימי מגרים את עור הפנים ומורכבים מחומצות אלפא הידרוקסיות ובטא הידרוקסיות. אלו הם חומרי גירוי כימיים הנמצאים במוצרים המשמשים ונמכרים על ידי קוסמטיקאיות ועשויים להשפיע באופן שלילי ביותר כשמשתמשים בהם בתעשיית טיפוח העור, אם הקוסמטיקאית והמטופלת אינם מודעים באופן מלא להשפעות מוצרים אלו על העור, ואיך להפחית תוצאות שליליות.

קוסמטיקאיות עברו הכשרת טיפול פילינג לכל סוגי העור, מה שהופך את הטיפול לנפוץ ביותר. בעוד שמטופלים רבים מבצעים מדי פעם טיפול פילינג בבית, באמצעות לחץ קל של קצות האצבעות עם כמות קטנה של חומר פילינג, חומרים פעילים מורכבים עלולים לגרום לדלקת וגירוי שאינם רצויים.

השגת התוצאות הטובות ביותר מתאפשרת כשלא הופכים טיפולי פילינג לשגרת חיים תכופה. בעוד שלעיתים נחוץ לבצע את הטיפול על מנת לסייע במצב עור הדורש טיהור עמוק, יש להתייחס לנזקים האפשריים המסוימים הכוללים בעיקר הצטלקות או פגיעה אחרת בעור הפנים.

רוב המטופלים זקוקים לקילוף פנים אגרסיבי לעיתים נדירות, אם בכלל, וכשהם מקבלים את הטיפול, יש לבצעו בזהירות מוקפדת.

טיפול פילינג עדין וזהיר

טיפול פילינג טוב אינו צריך להיות מורכב יותר מאשר העברת מטלית על עור הפנים. הטיפול צריך להתבצע בשיקול דעת ולקחת תמיד בחשבון את כל מצב עור הפנים של המטופל וההשפעות לאחר הטיפול, כמו גם מוצרים אחרים בהם ניתן להשתמש לטיפול פנים.

זהירות נדרשת כאשר משלבים טיפולי פילינג בטיפול קוסמטי. לעיתים נדירות בלבד קיים צורך להשתמש בחומר ניקוי פילינג לפני פילינג כימי, לייזר או טיפול בשכבות העמוקות של העור, וקוסמטיקאיות צריכות לייעץ למטופלים שלא להשתמש בבית בחומרי פילינג לפני מסיכת פילינג או הליך עמוק אחר.

חומרי פילינג זמינים בנוסחאות שונות, עם מספר עצום של גרסאות טבעיות ומלאכותיות בעוצמות שונות של חלקיקים. לא קיימת עמדה אחת לגבי השימוש בהם והם אינם מתאימים לכל סוגי העור. יחד עם זאת, קוסמטיקאית מיומנת מבצעת טיפול פילינג כשעור הפנים בעייתי והיא חייבת להבין באופן מדויק באיזה חומר להשתמש ואיזו שיטת קרצוף מתאימה למצב או מטרה מסוימים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו