טיפולי מזותרפיה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

מזותרפיה היא שיטה שאינה פולשנית המבוססת על טיפול מתחת לעור, תוך הגעה לרקמת היעד. זהו טיפול הממריץ את ה"מזודרם", השכבה האמצעית של העור, ומקל על מגוון נרחב של תסמינים ומחלות.

הטיפול מבוצע בהזרקה העשויה להכין מגוון נרחב של מינרלים, ויטמינים, חומצות אמינו, וחומצות גרעין אנזימים, וניתן להתאים את השיטה לצרכים האישיים של כל מטופל.

תולדות מזותרפיה

זוהי שיטה שהומצאה בשנת 1952 על ידי ד"ר מישל פיסטור, שהזריק תרופה שנקראת "מזודרם" לשכבת שומן ורקמת חיבור מתחת לעור של מטופלים על מנת לעורר ריפוי ממוקד באזורים מסוימים בגוף.

במהלך חמישים השנים האחרונות, חמישים אלף רופאים ברחבי העולם משתמשים בשיטה זו בקביעות לטיפול במגוון מטרות, כולל ירידה במשקל, הפחתת משקל, הפחתת צלוליט, נשירת שיער, תיקון צלקות וחיסול קמטים.

בשנת 1987, האקדמיה הצרפתית לרפואה הכירה במזות רפיה כחלק בלתי נפרד מהרפואה המסורתית. האגודה הבינלאומית של מזותרפיה מקיפה 14 מדינות ברחבי אירופה ודרום אמריקה. כל התרופות המשמשות לשיטה זו מאושרות על ידי ה-FDA.

בשילוב, תרופות מזותרפיה משמשות למטרות קוסמטיות. ה-FDA מכיר ביעילות הטיפול להתכווצויות שרירים, והקהילה הרפואית חבקה את השיטה בשל התכונות הקוסמטיות שלה, במשך שנים רבות.

מנגנון הפעולה של מזותרפיה

זוהי שיטת טיפול מכאנית לגירויים כימיים. המטופל מקבל מינונים נמוכים של תרופות שונות, המוזרקות לאזורים מסוימים, בהתאם לבעיה בה יש לטפל. החומרים מתנהגים כמו כדור מרפא המועבר ישירות לאזור ממוקד בגוף.

המחט יוצרת נקבים זעירים המשרים את תהליך הריפוי. תגובת המטופל היא ייצור קולגן ואלסטין, שני אבני הבניין העיקריים של העור. מאחר ולא מופעלת הסרה של קולגן קיים, ולא נגרם לו נזק, ההיווצרות החדשה פשוט מוסיפה לרמות הקיימות.

המרכיבים הפעילים המוזרקים מעודדים את הגוף להרחיב כלי דם לטיפול בדלקת מוגזמת, או שהם פועלים כתרופה אנטי דלקתית.

שימושים במזותרפיה

ד"ר ז'ק לה קוזומל, הנשיא לשעבר של האגודה הצרפתית של מזותרפיה, כתב ספרים על מזותרפיה ותאר את יעילות השימוש בה לטיפול בלמעלה מ-120 מצבים, וביניהם:

 • חטטים בפנים
 • צלקות
 • היפר פיגמנטציה
 • הפחתת שומן
 • עור רפוי
 • סימני מתיחה
 • כאבי ראש במיגרנות
 • קמטים
 • דלקת גידים
 • דלקת פרקים
 • פציעות ספורט
 • אקנה
 • דורבן עצם.

רפואת מזותרפיה ואסתטיקה

טיפול מזותרפיה מחזק את סיבי האלסטין, מעודד ייצור קולגן, נלחם ברדיקלים חופשיים וממריץ את פעילות התאים. מטופלים מדווחים על תוצאות טובות המתבטאות בעור חלק ומוצק המאפשר מראה צעיר ובריא יותר, הפחתת קמטוטים, ועור זוהר.

מזותרפיסט משתמש בשיטה לאסתטיקה רפואית בשל השפעות היופי שיש לה על העור. קמטים, צלוליט והתחדשות עור ניתנים לטיפול בהצלחה עם מזותרפיה. הסיבה העיקרית ליעילות זריקות אלו בהפחתת קמטים וצלוליט היא שכשמבצעים כראוי את הטיפול, ניתן להגיע לא רק אל השכבות השונות של העור, אלא אף אל השומן התת עורי ובכך להפוך את הפיסיולוגיה.

שאיבת השומן החדשה

הליך טיפול מזותרפיה לאובדן שומן גוף מהווה חדשות טובות למטופלים שאינם מעוניינים לעבור הליך שאיבת שומן. זוהי אף התשובה למטופלים שכבר עברו שאיבת שומן ונותרו עם מצבורי שומן סביב האזור המנותח.

הזריקות ניתנות ישירות לאזור המטופל, למשל, מצבורי שומן בידיים, בחזה, בירכיים הפנימיות, מסביב לעיניים, ובסנטר. התוצאות שומרות על יעילותן כל עוד המטופל שומר על משטר תזונה נכון ופעילות גופנית.

התחדשות עור – טיפול מזותרפיה ממלא את העור עם ויטמינים חזקים ואנטי אוקסידנטים המובילים למראה צעיר, קורן וזוהר, ומשקמים את העור. הטיפול מבוצע בסדרה ראשונית של שניים עד ארבעה מפגשי טיפול במרווחי שבוע. התוצאות נשמרות כשחוזרים על הטיפול פעמיים בשנה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו