המרכז לטיפולים אסתטיים פרא רפואיים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

המרכז לטיפולים אסתטיים פרא רפואייםמרכז לטיפולים אסתטיים פרא רפואיים מספקים טיפולים מתקדמים ברמה עולמית בפיתוח מוצרי טיפוח עור מיוחדים המיועדים לשימוש קוסמטיקאיות ומטופלים. מטרת המרכז היא לשפר באופן משמעותי את מראה העור.

הטיפולים המבוצעים במרכז מתמקדים במוצרים שפועלים בשילוב להבטחת יעילות הטיפול והשגת התוצאות הטובות ביותר בכל פעם.

עבודה עם מוצרים באיכות הגבוהה ביותר בלבד

צוות המטפלים במרכז לטיפולים אסתטיים פרא רפואיים מעניק טיפולים המבוססים על מחקרי מדענים ממכוני מחקר מובילים בעולם. ומוצרי הטיפול מבוססים על מחקר, פיתוח וייצור מגוון מוצרים המתמחים בטיפוח עור. הטיפולים מבוססים על מוצרים המכילים מרכיבים פעילים חדשים המספקים את הפתרונות החדשניים הבטוחים והיעילים ביותר שהמדע יכול להציע.

מוצרים קוסמטיים פרא רפואיים מכילים רכיבים פעילים מתקדמים מבחינה מדעית, בשילוב עם מרכיבים טבעיים מסורתיים. התוצאה היא טיפול מניעה בטוח ויעיל, טיפול במחלות עור ממוקדות, וטיפולים לטיפוח היופי. כל מוצר הנמכר או משמש לטיפול במרכז נבדק באופן נרחב בתנאי מעבדה, על מנת לוודא שהוא עובד היטב גם במרכז וגם בבית בשימוש אישי.

טיפולים אסתטיים פרא רפואיים

מטופלים העוברים טיפול במרכז מקבלים טיפולים המבוססים על מוצרי טיפוח עור מתוחכמים וחדשניים המגובים בעשרות שנות ניסיון. המטפלים במרכז הם בעלי רקע של השכלה ברפואת עור, ופועלים כיועצי קוסמטיקה מכובדים ביותר בתעשיית הקוסמטיקה ונחשבים לספקים אמינים של חומרי גלם באיכות מעולה.

טיפולים אסתטיים פרא רפואיים מבוססים על פיתוח וייצור מוצרים קוסמטיים בהתאם לצרכי תקני איכות קוסמטיים ממדרגה ראשונה, המיוצרים במעבדות מוסמכות, כשכל המוצרים רשומים ומאושרים לטיפול ומכירה על ידי משרד הבריאות.

מרכז טיפולים אסתטיים פרא רפואיים מציב את המטופל במרכז, כשהצוות כולל אנשי מקצוע מורשים בטיפולי אסתטיקה פרא רפואית, כגון אחות, עוזרי רופאים ורופאים. המרכז האסתטי משתמש בעקרונות הרפואה והמדע, מתוך הבנת יחסי הכוחות בין המראה הפיסי, הרווחה הרגשית וההערכה העצמית.

טיפולים חלופיים לטיפולי לייזר

חלופה לטיפולי לייזר רגילים היא טיפול Fractional המהווה טיפול יעיל המסייע להסרת עור פגום המאופיין בכתמים, וחושף עור בריא וחדש מספר ימים לאחר הטיפול.

טיפול זה מטפל בבעיות כגון נזקי שמש, כתמי עור, גוון עור ירוד, סימני הזדקנות קלים, פיגמנטציה המתבטאת בעור שאינו אחיד ובעיות עור רבות אחרות. הטיפול החדשני מפיק שיפור כללי בעור הפנים להשגת מראה חדש ועור צעיר יותר.

טיפולי IPL

סימני הזדקנות הם נחלת העבר עם טיפולי IPL המבוססים על פעימות אור אינטנסיביות. השימוש בפעמי אור מרוכזים מטפל בסימני הזדקנות מוקדמים כגו כתמים חומים, עור עמום, מצב עור ירוד, פגעי שמש, ונקבוביות גדולות.

טיפול IPL יעיל אף לטיפול בנימי דם גלויים ואדמומיים, כל זאת תוך שיפור המרקם הכולל של העור. אלו הם טיפולים פרא רפואיים המבוצעים במרכז ומתאימים למטופלים עם מגוון נרחב של בעיות.

פילינג לפנים

פילינג כימי הוא אחד ההליכים הפופולאריים ביותר הזמינים להתאמה אישית במרכז טיפולים אסתטיים פרא רפואיים. המרכז מציע מגוון נרחב של אפשרויות טיפול פילינג לפנים, לטיפול בבעיות עור רבות, ונע בין מטהרי עור עדינים לטיפולי התחדשות מעמיקים יותר.

חלק מהמטופלים משתמשים בפילינג פנים לתחזוקת ער מתמשכת, על מנת לסייע בהשגת מראה זוהר ובריא, בעוד שאחרים משתמשים בטיפולים לטיפול בסימני הזדקנות או עור פגום מהשמש.

דיקור מיקרו

זהו טיפול התחדשות אנטי אייג'ינג לעור המשתמש במכשיר חשמלי בעל מחטים זעירות לטיפול בנקודות ממוקדות על עור הפנים. מחטים זעירות אלו מובילים לתגובות ריפוי טבעיות וגורמות לגוף לחדש קולגן, חלבון חיוני המסייע לשמירת עור מתוח וצעיר.

דיקור מיקרו כרוך בהרדמה מקומית בלבד, והטיפול אורך דקות ספורות ומאפשר למטופלים לשוב לפעילות רגילה מיד. זהו טיפול עור בטוח ויעיל המניב תוצאות טובות ביותר לאחר כארבעה מפגשי טיפול במרווחים של חודש ביניהם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו