טיפולים אסתטיים לעור הפנים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

טיפולים אסתטיים לעור הפניםטיפוח עור הפנים מתחיל בהבנת הטיפולים הנכונים הזמינים לבעיות פרטניות, וכיצד להילחם בהן, שכן ידע הוא כוח, והצעד הראשון להשגת עור פנים חסר גיל הוא הבנת תהליך הטיפולים האסתטיים, המוחקים את סימני ההזדקנות, ומשפרים את בריאות העור הכללית.

חומצות אלפא הידרוקסיות

ניתן להשתמש לסירוגין בקרם רטינול עם פילינג חומצה אלפא הידרוקסיד המושך לחות לעור ומחדש את עור הפנים עם פחות תופעות לוואי כגון קילוף ואדמומיות. יש להשתמש בנוסחה לילית כשלא משתמשים ברטינול.

שני החומרים עשויים להגביר את הרגישות לשמש, כך שמומלץ להשתמש בהם לפני השינה. יש להתייעץ עם רופא עור לקבלת הצעות למוצרים פרטניים. חומצות אלפא הידרוקסיות מורכבות מסוגי חומצה הכוללים:

  • חומצה גליקולית מקנה סוכר
  • חומצה לקטית מחלב
  • חומצה מאלית מתפוחים ואגסים
  • חומצת לימון, מלימונים ותפוזים
  • וחומצה טרטרית מענבים.

רטינול

זוהי נגזרת ויטמין A המסייעת לטיפול בתאי עור מתים, סילוקם וגירוי צמיחה חדשה. רטינול משפר פיגמנטציה, קמטוטים וקמטים, מרקם עור וגוון עור. יש להתחיל את הטיפול עם רטינול הנמכר ללא מרשם, ולהשתמש בכמות קטנה מספר לילות בשבוע. אם התוצאות טובות, ניתן לעבור לנוסחה חזקה יותר הנמכרת במרשם.

מרשם חזק של רטינול, כגון רנובה, מספק תוצאות המתגלות בתוך חודש. כדי לסייע לעור להסתגל לאדמומיות וקילוף, יש למרוח רק טיפה על הפנים מדי לילה שלישי. גרסאות מתונות עדינות יותר מובילות לתוצאות מורגשות בתוך שלושה חודשים.

פפטידים – מכילים תכולה גבוהה של הידרוקסיפרולין, אבן הבניין של קולגן. חוקרים מאמינים שהם מתפקדים כשליחים לעור הפנים, מתקנים קולגן שבור ומקשרים בין האלסטין לבין הדרמיס לאפידרמיס. מומלץ להשתמש בפפטידים המכילים אצות ונחושת, שהם מוצרים שנחקרו היטב.

טיפול בקמטים – טיפול זה מורכב מסרום, קרם יום וקרם לילה, שכולם מכילים פפטידים.

פיתוח אובססיביות למסנני קרינה – אין דבר חשוב יותר מאשר שימוש בקרם הגנה מדי יום להשגת מראה עור פנים צעיר. אפילו עשר דקות של חשיפה יומית לקרינת שמש, מתבטאת בסימני הזדקנות העשויים לגרום לשינויים המובילים לקמטים וכתמי שמש בתוך שלושה חודשים. אם קרם הלחות אינו מכיל מסנן קרינה גבוה, יש להקפיד על מריחת קרם הגנה מדי יום.

בוטוקס להרמת הגבות והמצח – טיפול זה "מרים" את רקמות העור מעל ומסביב לגבות, כך שקשת הגבה הטבעית מוגבהת במספר מילימטרים.

טיפולי מילוי פניםתהליך ההזדקנות ידוע בייצור אובדן נפח בפנים. החלל הריק משני צדי העיניים מתבטא בשקעים. ניתן למלא את עור הפנים באמצעות הליך אסתטי קל של הזרקה באזורים השקועים עם חומרי מילוי עור.

קמטים בצידי העיניים – אלו הם קמטים וקמטוטים המופיעים בצידי העיניים, ונגרמים כתוצאה מחשיפה לשמש, ועישון, המחמיר אותם. בוטוקס מרפה קמטים אלו באמצעות עבודה על השרירים.

טיפול באזור מסביב לעיניים – עיגולים ושקעים כהים מתחת לעיניים גורמים גם לאדם בריא וצעיר להיראות עייף, מבוגר, ולא בריא. בשל אובדן נפח ולחות, השטח שבין העיניים והאף, הנקרא השוקת המדמיעה, נראה שקוע וחלול, וגורם לפנים להיראות עייפות. בעזרת מילוי רך באזור זה, ניתן להרים את הפנים ולמלא אותן, להשגת מראה צעיר.

מילוי לחיים – תהליך ההזדקנות ברור יותר בתחום זה. השבת הנפח ללחיים גורם למראה צעיר יותר כמעט מכל הליך קוסמטי אחר. ללא כאב שתלי לחיים, עדיין ניתן למלא את הלחיים באמצעות חומר מילוי בעל צפיפות גבוהה יותר. כשעור הלחיים מורם בשל חומר המילוי, גם קמטי הצחוק מורמים ונראים פחות חמורים.

ניתוח אף ללא ניתוח – כל אדם שיש לו גבנון אף קל עד בינוני, נחשב כמועמד לניתוח אף או הזרקה, שהיא אפשרות נהדרת למטופלים בעלי אף פחות או קצה אף רחב.

תיקון חיוך – מספר זריקות בוטוקס הממוקמות באזורים פרטניים מונעות את הרמת השפה העליונה גבוה מדי במהלך חיוך ובכך ניתן למנוע את חשיפת החניכיים.

שפתיים – ניתנות להתפחה בכל גיל. חומרי מילוי מתקנים שפתיים דקות, מקומטות או הפוכות. שירותי המילוי לשפתיים הם פולשניים והמטרה היא השבת אובדן הנפח הטבעי תוך הרמת זוויות הפה והפחתת הקמטים.

חיטוב קו הלסת – דילול 'לסת כבדה' או 'פנים מרובעות' מטופל בהגדלת זוויות הפנים באמצעות שיטה פשוטה ללא כאבים של הזרקת בוטוקס לשריר הלסת. הבוטוקס מרפה את השרירים וכתוצאה מכך הפנים מקבלות צורת אליפסה, שהיא סימן מובהק ליופי.

הרמת צוואר – טיפול זה מרים את עור הצוואר כדי להפחית לסת נפולה והגדרת מבנה העצם, הצוואר, והעלמת קמטים. זריקות לצוואר מפחיתות יותר את משיכת הלסת כלפי מטה ומייצרות מראה חלק יותר של הצוואר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו