הטיפולים האסתטיים הפופולאריים ביותר בתקופה האחרונה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

הטיפולים האסתטיים הפופולאריים ביותר בתקופה האחרונהנשים בעלות עור צעיר, גוף רזה, זוהר וטבעי נראות כאילו כך נולדו, וחלקן בהחלט נולדו והתבגרו כך. אך שנת 2016 הביאה עימה חדשות משמעותיות בעולם הטיפולים האסתטיים, וניתן לקבל כיום טפולים להשגת עור בעל מראה בריא וחלק, בהליכים פלסטיים או בהליכים שאינם כירורגיים, בשיטות המתקדמות ביותר.

תעשיית האסתטיקה גדלה בצורה יוצאת דופן בעשור האחרון, ומסיבות מובנות. אנשים רוצים להיראות טוב. גברים ונשים. ועם טיפולים קוסמטיים נגישים, בהליכים שאינם מסובכים, כל אדם יכול היום לעבור אותם, והם כבר אינם נחשבים לנחלת הידוענים בלבד. מאמר זה מתבונן על המגמות הנפוצות ביותר בתעשייה.

טיפול לייזר לחידוש העור

זהו טיפול עור חדש ללא צורך בהרדמה או תקופת התאוששות. אנרגיית הלייזר יוצרת עור בעל מראה בריא וחלק, תוך עידוד צמיחת קולגן מתמשכת.

טיפולים אלו משתמשים בגלי תדר רדיו החודרים עמוק לעור לשם עוררות התחדשות קולגן טבעי של הגוף, וכתוצאה מכך העור מתהדק. ה-FDA אישר טיפול זה להחלקת קמטים בפנים, וזהו ההליך המאושר היחיד לטיפול שאינו פולשני על העפעפיים.

טיפול Ulthera

זוהי שיטה חדשה מבית היוצר של החברה האמריקאית Ulthera System המעניקה השפעת מתיחת פנים בהליך שאינו פולשני ומניב תוצאות זהות לניתוחים פלסטיים. השיטה מבוססת על ריכוז אנרגיה קולית במקומות נבחרים עד לעומק קבוע מראש, וכתוצאה מכך מתרחשת הרמת חום ברורה, כמו גם מיצוק עור משמעותי.

זהו המכשיר היחיד המאפשר "לדמיין" את הרקמה התת עורית במהלך ההליך, להבטחת תוצאות מדויקות.

טיפולים אסתטיים בתדר רדיו

הליכים אלו כרוכים בשימוש במכשיר אנרגיה בתדר רדיו (RF) לחימום והידוק רקמות לשם הגברת זרימת הדם ופירוק צלוליטיס ושומן. הליך זה משמש לטיפול במצורי שומן עודף עיקשים על הבטן, המותניים והירכיים, הפחתת צלוליטיס, והידוק עור רפוי הנגרם לאחר ירידה במשקל או לאחר הריון.

הטיפול בטוח ביותר, אינו כרוך בתקופת התאוששות ממושכת, ונחשב לטיפול האסתטי הפופולארי ביותר.

מיצוק גוףה-FDA אישר הליך זה, שאינו ניתוחי, המשתמש בקירור מבוקר מדויק להריסת תאי שומן וחיסול מצבורי שומן שאינם רצויים מהזרועות, החזה, והבטן.

פרקסל לייזר – זהו טיפול לייזר המשתמש בטכנולוגיית פטנט חלקי לייזר למיקוד עור פגום באמצעות עמודות לייזר מיקרוסקופיות החודרות עמוק לעור. הטיפול מתבצע על חלק קטן בלבד של רקמה בכל פעם, ללא פגיעה ברקמות הסובבות, כך שניתן לקדם החלמה מהירה ולעורר תהליך ריפוי טבעי של הגוף עצמו על מנת להחליף תאים פגומים ישנים עם עור רענן, זוהר ובריא.

בוטולינום טוקסין – עדיין נחשב לטיפול אסתטי פופולארי. זוהי תרופת מרשם המוזרקת לשרירים כדי לשפר מראה של קווי זעף בינוניים עד חמורים בין הגבות, לריכוך הלסתות ויצירת מראה פנים זוויתי, כמו גם מניעת הזעה מוגזמת מבית השחי, בתקופת זמן קצרה.

טיפול פיליג כימי – שיטה זו התבססה בהוליווד כטיפול פולחן. הוא מאפשר הבהרת פיגמנטציה הורמונאלית וצלקות, ויש לו אפילו את היכולת להקל אקנה. בניגוד לפילינג המבוצע עם חומצה קשה, טיפול זה אינו כרוך בתקופת השבתה, ואינו מוביל לקילוף עור חמור ואדמומיות מוגזמת.

חומרי מילוי בזריקות – כגון רסטילן, משמשים לכל הליך, החל מהגדלת שפתיים ועד לטיפול בקמטים או הסרת צלקת, כולל הגבהת גשר האף.

הסרת שיער בלייזראחד ההליכים האסתטיים הנפוצים ביותר. בטיפול זה, קרני אור מרוכזות ביותר מוקרנות לזקיקי השיער. הפיגמנטים של הזקיקים קולטים את האור והורסים את השיער. לייזרים יכולים למקד שערות כהות וגסות במינון קרינה סלקטיבי המותיר את העור המקיף ללא נזק.

="Refresh" content="0; URL=https://medcos.co.il/">

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו