חיטוב באמצעות הסרת שומן

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

חיטוב באמצעות הסרת שומןרוב האנשים שואפים לראות ולהרגיש ברמה הטובה ביותר. תזונה ופעילות גופנית הם אבני היסוד של מראה ובריאות אופטימאליים, אך לעיתים צעדים אלו אינם מספיקים על מנת להשיג את המראה המבוקש. אך לסוגיה זו יש פתרון: חיטוב באמצעות הסרת שומן.

זהו הליך "המפסל" מחדש את הגוף וממצק אותו. הסרת שומן להצרת היקפים מבוצעת בטכנולוגיה מתקדמת ומציעה מראה גוף מחוטב בשיטה בטוחה, עדינה ויעילה. ההליך ממיס בעדינות את עודפי השומן ולאחר מכן מסיר אותו דרך חתך קטן באזור בולט בגוף. באמצעות המסת עודפי השומן, ניתן להסירו בעדינות ולהשיג מראה גוף מחוטב ומוצק.

המסת השומן למטרת חיטוב הגוף

הליך זה מציע מספר יתרונות יעילים יותר מהליכי שאיבת שומן קונבנציונלית. הליך זה יעיל במיוחד לאשים המבקשים להיפטר ממצבורי שומן קטנים באזורים מסוימים בגוף כגון הזרועות, סביב הירכיים או הבטן. יתרונות משמעותיים אחרים של ההליך כוללים:

  • הליך המבוצע בשיטה עדינה יותר מאשר שיטות שאיבת שומן קונבנציונליות.
  • טכניקה משופרת בהשוואה לשיטות אחרות למיצוק הגוף.
  • השגת תוצאות מיידיות.
  • שיטה בטוחה יותר מאשר שיטות קונבנציונאליות להסרת שומן.
  • למטפל יש שליטה מוגברת יותר על ההליך, מה שמוביל לתוצאות טובות יותר.
  • המטפל מקבל משוב מיידי על התקדמות הטיפול וטמפרטורת העור.
  • ניתן לבצע המסת שומן על אזורים קטנים וגדולים בגוף.

הליך המסת שומן לחיטוב הגוף מהווה פריצת דרך משמעותית בתחום חיסול שומן עיקש, החלקת צלוליטיס ומיצוק הגוף. זוהי טכנולוגיה מתקדמת המבוצעת בסיור תדר רדיו ומציעה פתרון עדין, מתוחכם ובטוח למיצוק הגוף.

מהלך טיפול הסרת שומן לחיטוב גוף

ההליך מבוצע על ידי צינורית המוחדרת דרך חתך זעיר במקום מרכזי בגוף. מכונת אנרגיה חשמלית בתדר גבוה מוצבת על אזור הטיפול, ממיסה ומכווצת את שומן הגוף העודף.

מכשיר חיטוב גוף משתמש בקנולות מרובות לחילוץ רקמת השומן מתחת לעור, ועובד עם סט אלקטרודות השואבות במקביל את הרקמה, תוך חימום הרקמות הרכות מסביב לאזור המטופל. ברגע שהשומן מעובה, הוא מוסר מיד מהגוף והחום מסייע להידוק ועיצוב הגוף בתוך דקות.

אנרגיית גלי הרדיו מטפלת ברקמת השומן והרקמות הסיביות לפיסול צורת גוף אידיאלית. למטפל יש את היכולת לעקוב אחר מצב העור לאורך כל ההליך, והוא שולט לחלוטין על רמת האנרגיה הנפלטת במהלך הטיפול עם מכשיר מסך מגע.

טכנולוגיה זו מפחיתה באופן משמעותי שטפי דם, נפיחות וכאב בהשוואה לטיפולי שאיבת שומן נוכחיים. השליטה על החום באמצעות מכשיר גלי רדיו מעודד את כיווץ והידוק העור והרקמות.

בטיחות מובטחת

טכנולוגיית המסת שומן לחיטוב הגוף עברה הערכות בטיחות קפדניות ומבוצעת על ידי מנתחים פלסטיים קוסמטיים מיומנים בתעשייה. נתוני משוב שהתקבלו מניסויים קליניים עברו פיקוח וניתוח על ידי צוותי מחקרים ובדקו את שביעות הרצון של המטופלים.

ה-FDA אישר כי הליך זה מוכח רפואית ומספק תוצאות הידוק עור, ואינו נחשב למגמה אופנתית נוספת לשיווק טכנולוגיה קוסמטית.

פחות זמן השבתה

זהו הליך פולשני הניתן לביצוע בהרדמה מקומית או עם תרופת הרגעה קלה, ללא הרדמה כללית. בהתאם להיקף הטיפול לחיטוב הגוף, ניתן לקבוע את המועמדות המתאימה לביצוע ההליך, תוך מניעת השבתה ממושכת.

שיטת החימום מראש של אזור הטיפול מאפשרת מיצוי עדין של שומן שאינו רצוי, וכתוצאה מכך מופחתת הסבירות לשטפי דם ונפיחות. יתכן כאב קל באזור המטופל, אך רוב המטופלים אינם מדווחים על חוויה כואבת.

לראות ולהרגיש נפלא

מטופלים עם עור עודף על הזרועות מקבלים טיפול ללא הצלקות המכוערות לאורך הזרוע העליונה. ההליך מספק תוצאות מיצוק והפחתת שומן משמעותיות באזורי גוף רבים כגון הבטן, הצוואר והלסת, הירכיים, הישבן, הברכיים, הזרועות, הגב, ואזורים אחרים המאופיינים במשקעי שומן שאינם רצוניים.

זהו הליך נהדר למצבי רפיון עור וגבשושיות שומן, בהם ניתן לטפל ללא הליכי שאיבת שומן מסורתיות.

="Refresh" content="0; URL=https://medcos.co.il/">

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו