הצרת היקפים בגלי רדיו

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

הצרת היקפים בגלי רדיוטיפול הסרת שיער בגלי רדיו נמצא בשימוש כבר זמן רב וכיום נחשב לשיטה מענגת בהחלט. הטכנולוגיה עשויה להיראות זרה אך רבים מופתעים לגלות כי שיטת גלי רדיו עשויה להיות אפילו יעילה יותר מאשר מריחת קרם למיצוק העור על הפנים למשך הלילה.

נישה טכנולוגית זו נוגעת לשימוש בקרינה אלקטרומגנטית מיוחדת המגיעה ממקורות מלאכותיים. גלי אנרגיה בתדר רדיו משמשים לתקשורת ממקור המשדר את הגלים בתדר מסוים. כאשר מכשירים אחרים, כגון טלוויזיה ורדיו, מקבלים גלים אלו, הם ממירים אותם לתנודות אותם ניתן לתרגם לצלילים.

טיפולי עור בתדר רדיו

עם הרעיון לפיו גלי רדיו יכולים להשפיע על רקמות ותאים, הושגה ההבנה לגבי יישום השיטה לטיפולים קוסמטיים, כך שניתן להחליף את השיטות הפולשניות להצרת היקפים. באמצעות גלי רדיו, המטופל נחשף לגלי רדיו המחממים חלק מסוים בגוף. גלים אלו חודרים דרך העור ו"שורפים" את האזור הרצוי בו מצוי שומן גוף עודף.

בשיטה זו, הטכנולוגיה משמשת על פני שטח העור כדי לשפר את המראה הכללי של איברים גדולים. זהו תהליך מהפכני המונע את הכאבים והזמן הרב הכרוך ברוב ההליכים האחרים. במקום להשתמש בשיטות פולשניות אחרות, הליך תדר רדיו משפיע על השכבות העיקריות של העור, מה שגורם לו להגיב לאנרגיה הנוצרת על ידי הגלים.

היות  וזוהי השפעה קינטית, זהו חום שונה, המוצג בגלים בתדר נמוך שאינם שורפים ישירות את השכבה החיצונית של העור.

מהלך טיפול הצרת היקפים בגלי רדיו

המטפל משתמש בגלי הרדיו על אזורים בגוף הסובלים מעודף שומן, הפוגעים ישירות בעור. כשהגלים מופעלים בתדרים נמוכים, ובאים במגע עם העור, הם גורמים לתנודות של אורך גל מסוים, ובתגובה, העור מתהדק.

באופן טבעי, כשהעור מתהדק, הנקבוביות הקרובות והקמטים מתחילים להיות פחות בולטים. השפעה זו מהירה יותר מאשר מריחת חומרים מזינים על הקור או שימוש בקרמים או טיפולים אחרים. שית תדר רדיו משמשת להרזיה, אנטי אייג'ינג והצרת היקפים מכל מקום בגוף.

טיפוח עור בגלי רדיו להידוק העור

איברי הגוף הסובלים מעודף שומן הם אלסטיים, כלומר, הם משתרעים על פני אזור מסוים בגוף. הם מגיבים למגוון גירויים כאשר העור נחשף לתדר רדיו המהדק את העור, וגורמם לנקבוביות להיסגר ולהיות קטנות יותר.

ההליך מוביל להידוק העור לא רק בשל הנקבוביות הסגורות, אלא בשל תגובת העור לחום. אם מבצעים טיפולי גלי רדיו להצרת היקפים במרווחי זמן קבועים, ההשפעה הרצויה נשמרת לאורך זמן. התיאוריה העיקרית מאחורי הידוק העור בגלי רדיו היא שבמקום לדחוף את העור, רעידות וחום משמשים להשפעה על העור וגורמים לו להגיב באופן מסוים.

במפגש הטיפול הראשון, המטפל בודק את מצב העור ומצבורי השומן לקביעת התאמת המטופל להליך. לאחר כמות מסוימת של חשיפה לגלי רדיו, המטופל מתחיל להרגיש את העור רוטט בתגובה לתדרים המופעלים על ידי החיישן, והעור מתחיל להתחמם.

טיפול בגלי רדיו לצלוליט

בשל האופי הייחודי של תגובת העור לגלי רדיו, סוג טיפול זה משמש גם למיקוד צלוליטיס כטיפול הצרת היקפים. רוב האנשים מתייחסים לצלוליטיס כאל מצבורי שומן שאינם רצויים המופיעים בדרך כלל ליד הישבן. נשים מוטרדות במיוחד מתופעה זו כשהן לובשות מכנסיים קצרים, ופונות להליכי שאיבת שומן להיפטרות מהשומן העודף.

במהלך הטיפול, המטפל ממקד את השומן בירכיים ללא צורך בניתוח. גלים אלקטרומגנטיים גורמים לשומן בגוף להישרף, ולהיפרד מהרקמות והתאים. בנוסף, הגלים גורמים לעור להתהדק תוך איבוד שומן לחלוטין, ומניעת הסיכון לעור נפול והיווצרות קמטים מסביב לאזור בו הופחת השומן.

יתכן שיהיה צורך במספר טיפולים כדי להשיג את ההשפעה הרצויה. אך הקמטים, העור הרפוי, והשומן העודף מופחתים באופן משמעותי הודות לטיפול, ללא היווצרות צלקות. יש להתייעץ עם רופא העור בנוגע להשפעות האפשריות של הטיפול בהתאם לסוג העור, ולהבין את ההמלצות לגבי הפחתת תסמינים שליליים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו