הסרת שיער בפנים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

הסרת שיער בפניםהסרת שיער מהפנים יכולה להיות אירוע כמעט יומי לחלק מהנשים. צמיחת שיער שאינו רצוי על הפנים היא פשוט תופעת לוואי טבעית של התבגרות, אך כשהשיער צומח על השפתיים, הסנטר, או הלחיים, ניתן לטפל בו באפשרויות רבות.

השיטות הנפוצות כוללות טיפולי שעווה או מריטה, אך לטווח הארוך הן עשויות להיות מייגעות. פתרון פשוט וקבוע הוא הסרת שיער לצמיתות. אפשרויות פופולאריות נוספות כוללות קרמים להסרת שיער או אפילציה. הבעיה עם שעווה להסרת שיער מהפנים ושימוש בחומרים מסירי שיער היא שהם עלולים לגרום לגירוי זקיקי שיער.

מריטה

שיטה זו מתאימה להסרת שיער מגבות שאינן שעירות ביותר. מניחים את הפינצטה ישירות על השיער ותולשים בכל פעם שערה אחת. אורך הטיפול משתנה בהתאם לכמות השיער, אך בדרך כלל השיער צומח שוב כעבור שלושה שבועות.

מומלץ ביותר להשתמש בפינצטה מחוטאת היטב על מנת למנוע העברת חיידקים לעור, והופעת פצעונים או דלקות עור. ניתן פשוט לחטא אותה באמצעות ניקוי עם מעט אלכוהול או לעקר אותה במים חמים.

קרמים להסרת שיער

שיטה פופולארית ביותר להסרת שיער שאינו רצוי. אנשים רבים סבורים שזוהי אינה בחירה מצוינת, שכן השיער עשוי לצמוח בחזרה מהר, אך זוהי אפשרות  טובה להפחתת צמיחת השיער עם ההזדקנות, כך שאין צורך בטיפולים רבים.

הטיפול מבוצע באמצעות מריחת הקרם על האזור ממנו רוצים להסיר את השיער, השארת הקרם למשך מספר דקות, הסרת השיער המיותר עם מקלון מיוחד, ושטיפת הפנים במים פושרים.

טיפול אפילציה

אם אישה מתמודדת עם בעיות צמיחת שיער רב על הפנים, מומלץ לבחור בשיטה זו פופולארית זו, המאפשרת הסרת שיער לצמיתות. ניתן להתייעץ עם רופא העור או קוסמטיקאית מיומנת בטיפול חשמלי, המסיר את השיער המיותר לצמיתות.

מחט דקה מחודדת מוחדרת ישירות לשערות בודדות והורגת את שורש השיער. זהו תהליך קבוע להסרת שיער, למרות שלעיתים יש לעבור מספר טיפולים נוספים עד למניעת צמיחת כמות משמעותית של שיער. אם העור רגיש ביותר, יתכנו מספר תופעות לוואי, כגון שינויים בגוון העור וצלקות, אך תופעות אלו מתרחשות לעיתים רחוקות.

הסרת שיער בחוט

זוהי השיטה הנפוצה ביותר להסרת שיער שאינו רצוי מהפנים. החוט עובר על משטח עור הפנים. החיסרון בשיטה זו הוא שהתוצאות הן זמניות, אך צמיחת השיער איטית, כך שאפשרות זו יכולה לעבוד היטב.

מומלץ להימנע משימוש בחוט על פצעונים, אקנה או עור מגורה. אם העור רגיש ביותר, תיתכן אדמומיות או גירוי קל.

לייזר

זהו ההליך הקוסמטי השלישי הפופולארי ביותר בתחום הסרת השיער לצמיתות. שיטה זו מופעלת באמצעות מכונת לייזר המייצרת קרן אור הנספגת על ידי זקיקי השיער ובכך מונעת צמיחת שיער נוסף.

בשלב הבא, מכשיר קירור משמש על מנת למנוע נזק לעור. התוצאה היא מראה מטופח ללא צורך בטיפולים מייגעים קבועים. הסרת שיער פנים בלייזר כרוכה בגירוי מינימאלי על הפנים בהשוואה לשיטות אחרות. השיטה יעילה להסרת שערות חודרניות מאזורים שעירים בפנים, ללא סימני בליטות, פיגמנטציה או הצטלקות.

="Refresh" content="0; URL=https://medcos.co.il/">

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו