הסרת שיער לגברים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

הסרת שיער לגבריםבין אם מדובר בגברים העמלים עם אימוני כושר מפרכים על שרירי החזה שלהם ומעוניינים להתפאר בהם, או גברים שפשוט נרתעים ממראה כתפיים שעירות, גברים רבים פונים כיום לטיפולי הסרת שיער.

בסקר שנערך על ידי אוניברסיטת בראון, 62% מהגברים דיווחו שהם נוהגים להסיר שיער בקביעות. לדבריהם, הטיפול גורם להם להרגיש נקיים, סקסיים, והשרירים שלהם זוכים למראה משופר יותר.

זאת ועוד. שליש מהנסקרים דיווחו שהסרת השיער גורמת להם להיות יותר פופולאריים בקרב נשים. מאמר זה מציג את היתרונות והחסרונות של מספר השיטות הפופולאריות ביותר להסרת שיער גוף.

קרמים להסרת שיער

היופי של קרמים אלו, כגון קרם Veet או Nad, הוא שהם קלים ביותר לשימוש. פשוט מורחים אותם, משאירים למשך מספר דקות, ולאחר מכן מסירים את השיער בעדינות עם מקלון. השיער מוסר מהשורש, והקרמים שימושיים להסרת שיער מאזורים אליהם קשה להגיע עם תער, כגון הכתפיים.

הם מתאימים גם לאזורים בגוף מהם כואב להסיר שיער בשיטות אחרות, כגון החזה, בתי השחי והרגליים. התוצאות אינן ארוכות טווח כמו עם שעווה, ותיתכן רגישות לכימיקלים בקרמים, במיוחד עם משאירים אותם על העור יותר מדי זמן.

הסרת שיער בלייזר

שיטה זו מציעה את אחד הפתרונות ארוכי הטווח הטובים ביותר להסרת שיער מיותר, אם כי השיטה אינה מונעת צמיחת שיער לתמיד. לייזר עובד באמצעות התמקדות על התאים המרכיבים את השיער והוא מתאים במיוחד להסרת שיער מהגב, הכתפיים, הצוואר או הישבן.

החסרונות הם שהטיפול יקר ואינו מסיר את השיער לטווח הארוך, היות וכדי שהתהליך יעבוד, השיער צריך לסיים את מחזור הצמיחה שלו. כלומר, נדרשים מספר טיפולים נפרדים, במשך תקופה של מספר חודשים.

זאת ועוד. כדי שלייזר יעבוד כראוי, העור צריך להיות חיוור והשיער צריך להיות כהה עם שפע מלנין, כדי שהלייזר יפעל. כלומר, לייזר אינו עובד על שיער אפור, אדום או בלונדיני. התקדמות הטכנולוגיה מציעה מספר לייזרים המתמודדים עם שיער בהיר, אך יש לבדוק תחילה במרפאה את זמינות המכשירים המתאימים.

שעווה – היתרון העיקרי של הסרת שיער בשעווה הוא התוצאות ארוכות הטווח, המונעות צמיחת שיער למשך חודש וחצי, והיות והשיער מוסר מהשורש, כשהוא צומח בחזרה, הוא דליל  יותר. מצד שני, הביטוי "צריך לסבול בשביל להיות יפה" הומצא לאחר המצאת טיפולי הסרת שיער בשעווה. הכאבים הם קשים, אך הם חולים כשמתרגלים אליהם. בערך.

גילוח – זוהי השיטה הפשוטה ביותר להסרת שיער. כל מה שצריך הוא תער, מעט משחת גילוח ויד יציבה. אך יש להיזהר במהלך גילוח החזה ולנווט היטב עם סכין הגילוח, שכן החיסרון המשמעותי ביותר של שיטה זו הוא צמיחת שיער מחודשת מגרדת של שערות חודרניות. הגילוח חותך את השיער מעל פני שטח העור, ובתוך ימים ספורים מופיעים זיפים על החזה, הבטן או הכתפיים.

אין זה משנה באיזו שיטה בוחרים, יש לזכור שבדומה לגילוח, הכנה טובה והקפדה על טיפול עוקב חיוניים להשגת תוצאות משביעות רצון.

="Refresh" content="0; URL=https://medcos.co.il/">

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו