הסרת שיער בלייזר

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

הסרת שיער בלייזרלאנשים שאינם מרוצים מהשפעות גילוח, מריטה או שעווה להסרת שיער עודף, הסרת שיער בלייזר היא אפשרות אותה מומלץ לשקול. זהו אחד ההליכים הקוסמטיים הנפוצים ביותר, המבוצע באמצעות הפעלת קרני אור מרוכזים ביותר לתוך זקיקי השיער. פיגמנט הזקיקים קולטים את האור, והשיער נהרס. את הטיפול מומלץ לבצע אך ורק במרפאה עם רישיון עסק המתמחה בתחום ושיש לה המלצות מרובות.

מהלך טיפול להסרת שיער בלייזר

לפני ההליך, יש להימנע מהסרת שיער במקום בו מבוצע הטיפול. ציוד הלייזר מותאם בהתאם לגוון השיער, עוביו, מיקומו, וגוון העור. בהתאם למקור הלייזר או עוצמת האור בה משתמש המטפל, המטופל והמטפל מרכיבים משקפי מגן מתאימים. בנוסף, יש להגן על השכבות החיצוניות של העור עם ג'ל קר או מכשיר קירור מיוחד, כך שאור הלייזר חודר אל העור באופן בטוח.

בהמשך, המטפל מפעיל את הלייזר בפעימה על אזור הטיפול, וממתין מספר דקות כדי לוודא שהתוצאה טובה ושלא התרחשו תגובות שליליות. עם השלמת ההליך, המטופל מקבל שקיות קרח, קרם אנטי דלקתי, קרם מרגיע או מים קרים להקלת כל חוסר נוחות. הטיפול הבא יתבצע כעבור חודש עד חודש וחצי, והטיפולים נמשכים עד שהשיער חדל לצמוח.

ההבנה הראשונה היא שצמיחת השיער משתנה

גם אם הבחירה היא שלא להמשיך בטיפולי הסרת השיער בלייזר לאחר הטיפול הראשון, השיער כבר לא יצמח שוב אותו דבר. מומלץ לבחור בהסרת שיער לצמיתות מאשר לגלח ברציפות את האזורים המאופיינים בעודף שיער.

גילוח מניב בליטות עור והשיער צומח פנימה, במיוחד בקרב גברים בעלי שיער עבה, הגורמים לו לצמוח באופן גס יתר. ההליך אינו מבטיח הסרת שיער לצמיתות. חלקים מסוימים או זקיקי שיער מסוימים עשויים להיות עמידים לטיפול ולצמוח שוב, אך השיער שיצמח יהיה עדין ובהיר יותר.

אזורי הגוף וסוגי השיער המגיבים באופן הטוב ביותר להסרת שיער בלייזר

גברים רבים חווים עודף שיער באזורי גוף כגון החזה, הבטן, הגב, הכתפיים ואיברי המין. בקרב נשים, השיער העודף מתמקד בבית השחי, הרגליים וקו הביקיני. הסרת שיער בלייזר עובדת באופן הטוב ביותר על בהירי עור בעלי שיער כהה, היות והלייזר חודר טוב יותר לפיגמנטים אלו בהשוואה לשיער בלונדיני או לבן.

אנשים בעלי עור כהה מגיבים באופן הטוב ביותר לטיפולי לייזר Nd: YAG, המתאים לשילוב גוון השיער והעור.

יתרונות הסרת שיער בלייזר

לייזרים יעילים להסרת שיער שאינו רצוי מהפנים, הרגליים, הזרועות, בית השחי, קו הביקיני, הגב והכתפיים.

יתרונות הטיפול כוללים:

דיוק. לייזרים ממקדים שיער כהה וגס ללא פגיעה בעור המקיף.

מהירות. כל פעימת לייזר אורכת שבריר שנייה, ובמהלך טיפול אחד ניתן להסיר קבוצת שערות רבות. באזורים קטנים, כגון השפה העליונה, ניתן לטפל בתוך פחות מדקה, ובשטחים גדולים, כגון הגב או הרגליים, הטיפול עשוי להימשך עד שעה.

תוצאות טובות. רוב המטופלים מאבדים שיער לצמיתות לאחר ממוצע של שלושה עד שבעה טיפולים.

התאוששות, תוצאות וסיכונים

במשך יום או יומיים לאחר הטיפול, העור באזור המטופל ייראה וירגיש כאילו הוא שזוף. חבילות קרות עשויות לסייע. אם הטיפול התבצע על הפנים, ניתן להתאפר למחרת, אלא אם העור פיתח תגובה שלילית. במהלך החודש לאחר הטיפול, השיער המטופל נושר. יש להשתמש בקרם הגנה בתקופה זו כדי למנוע שינויים זמניים בגוון העור המטופל.

חלק מהסיכונים הם הופעת שלפוחיות עור הן תופעת לוואי נדירה, אך קיים סיכוי גבוה להתפתחותן בקרב אנשים בעלי עור כהה. תופעות לוואי אפשריות אחרות הן נפיחות, אדמומיות וצלקות. שינויים קבועים בגוון העור וצלקות הם תופעות לוואי נדירות.

הכי חשוב לוודא את עקביות הטיפולים לשם השגת התוצאות. תחזוקה שנתית עשויה להיות נחוצה כדי לוודא את שמירת התוצאות.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו