כל מה שרצית לדעת על הסרת שיער בלייזר

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

כל מה שרצית לדעת על הסרת שיער בלייזר

כל מה שרצית לדעת על הסרת שיער בלייזראנשים המבלים שעות ארוכות בטיפולי הסרת שיער, משתוקקים לאפשרויות הסרת שיער נוחות וקבועות יותר להסרת שיער שאינו רצוי. כמובן, ניתן להסיר שיער עם שעווה, אך תהליך זה רחוק מלהיות טיול בפארק.

טיפולי לייזר מאפשרים הסרת שיער לצמיתות אך המחשבה על קרן אור הפועמת על הגוף עשויה להיות מרתיעה. בנוסף, זהו טיפול ארוך. הלייזר עובד באופן שהורג את זקיקי השיער עם חום, מה שגורם להם לנשור לצמיתות. על מנת להבין את תהליך הסרת שיער בלייזר, ומיהם המועמדים הנכונים, יש להבין מה בדיוק כרוך בתהליך.

הטיפול עצמו די מהיר – הסרת שיער מאזורים קטנים בגוף יכולה להימשך חמש דקות. הסרת שיער מחלקים גדולים יותר, כגון הרגליים, עשויה להימשך ארבעים דקות, שזוהי עדיין אפשרות מהירה יותר מטיפול בשעווה. צריך לזכור רק שיש להשלים מחזור שלם של טיפול, המורכב משישה מפגשים במרווחי חודש וחצי עד חודשיים על מנת להשיג את התוצאה הרצויה.

זה לא כל כך כואברוב המטופלים חווים תחושה קלה של עקצוץ עם פעימות הלייזר. התחושה זהה מעט לצליפת גומייה. חלקים מסוימים של הגוף נוטים להיות רגישים יותר מאחרים, וקיימת אף אפשרות השימוש בקרם אלחוש מקומי להרגעת העור.

עדיין ייתכנו מעט זיפים – עצוב, אבל נכון. קיים סיכוי שחלק מהשיער עדיין יצמח בחזרה, אך עם טיפולים רצופים וחוזרים, זקיק השיער ניזוק וכתוצאה מכך הוא צומח בכמות דלילה יותר, עד שהוא חדל לצמוח.

לייזרים עובדים על כל סוגי העור כמעט – התקדמות הטכנולוגיה בתחום הלייזרים, מאפשרת כיום שימוש בטכנולוגיה העוקפת את האפידרמיס, כך שכל אחד יכול לקבל טיפול באופן בטוח ויעיל, ללא קשר לגוון עורו או גוון השיער. יש לוודא רק עם מרכז הטיפול, שהטיפול מתבצע עם הציוד המתאים לסו העור.

אבל הם לא עובדים על בלונדיניות או ג'ינג'יות – למרבה הצער, נשים בעלות שיער בהיר ביותר, בגוון פלטינה או אפור, או רוב הגוונים של שיער אדום, אינן מתאימות לטיפולי לייזר שכן המכשיר אינו מסוגל לאתר את הזקיק ולהתמקד בו. במהלך פגישת ההתייעצות הראשונה יש לברר אם גוון השיער מתאים לטיפול.

טיפול ברמת היי טק – לייזר להסרת שיער גורם לאובדן השיער עם קרן מונוכרומטית של אור, העובר דרך השערה ויוצר פיצוץ קטן של הזקיק, והשבתת מחזור הרבייה של השיער על מנת למנוע ממנו לגדול בחזרה. במהלך הטיפול, מוחל פרץ של מים או אוויר קר על העור כדי לקרר אותו.

מהלך טיפל לייזר

לפני הטיפול, יש להפסיק כל סוג של הסרת שיער למשך חודש וחצי, היות וחלק משיטות הסרת השיער, כגון שעווה, מסירות את זקיקי השיער, המהווים את היעד העיקרי של טיפול לייזר. בנוסף, יש להימנע מחשיפה לשמש במשך חודש וחצי לפני הטיפול.

לעיתים יש צורך במשקפיים להגנת העיניים במהלך הטיפול. מכשיר קירור מוחל על העור, ופולסים של אור מופנים לאזור המטופל. המטפל עשוי להמליץ על שימוש בקרם אלחוש, אך חשוב להשתמש בו בזהירות, שכן שימוש מופרז בקרמים מרדימים כרוך בתופעות לוואי מזיקות ביותר.

לאחר הטיפול, המטופל מקבל חבילות מים קרים או קרח כדי לסייע בכל חוסר נוחות העשויה להופיע על העור.

יתרונות הסרת שיער בלייזר

זהו תהליך מהיר ויעיל. שערות רבות ממוקדות בשבריר שנייה, וניתן לטפל באזורים כגון השפה העליונה בפחות מדקה. זהו אף תהליך מדויק, כך שהסרת השיער שאינו רצוי מתבצעת ללא כל נזק לעור.

ניתן להתמודד עם שיער שאינו רצוי בכל אזור על הגוף, כגון קו הביקיני או בית השחי. למרות שזוהי שיטת טיפול יקרה, בהשוואה לחיים שלמים של רכישת מוצרים, סכיני גילוח או שעוות, זוהי השקעה ראויה באמת.

חסרונות הסרת שיער בלייזר

אלו הם טיפולים יקרים והמחירים משתנים בהתאם לגודל האזור המטופל. יש צורך במספר מפגשים כדי להיפתר לצמיתות מהשיער. טיפולי הסרת שיער בלייזר יעילים יותר על אנשים כהי שיער, ויתכן שלא יעבדו כלל על אנשים בעלי שיער בהיר. ייתכנו מספר תופעות לוואי זמניות, כגון גרוד ואדמומיות. בנוסף, לאחר הטיפול, יש להימנע מאור השמש במשך זמן מה, עד שהעור נרגע.

אם הטיפול מבוצע כראוי, הוא אינו אמור לגרום לתופעות לוואי. אך אם הוא לא בוצע כהלכה, תופעות הלוואי והסיכונים עשויות לכלול כתמים כהים על העור, כאב כרוני, פצעים קרים או שלפוחיות. לכן יש לבחור מטפל מוכשר, מיומן ומנוסה, הבקיא ביותר בתהליך.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו