הסרת שיער בלייזר ללא כאב

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

הסרת שיער בלייזר ללא כאביש להודות על האמת, קיימים שני גורמים חשובים עליהם יש לתת את הדעת כשבוחנים תוצאות הסרת שיער בלייזר: יעילות הטיפול ורמת הכאב. אין כמעט ספק כי כשהליך זה מבוצע עם לייזרים באיכות גבוה בידי טכנאי לייזר מיומן היטב, הטיפול אינו אמור לכאוב.

האמת היא שכששואלים את רוב האנשים לגבי רמת הכאב אותה הם חווים בטיפולי הסרת שיער בלייזר, התשובות הנפוצות הן: זה כואב כמו צליפת גומייה; זה כואב קצת פחות ממריטת שיער בפינצטה; וזה כואב לשבריר שנייה כאשר אקדח הלייזר עוקר את זקיק השיער.

קירור העור

שיטה זו החליפה את קרם ההרגעה שמטופלים רבים ביקשו לפני הטיפול. זהו מכשיר קירור הנושב אוויר מקורר ישירות על המקום המטופל ללא צורך בהמתנה שיפעל. שיטת קירור תרמית זו נושבת אוויר בטמפרטורת קור בינונית, המופעל על העור לרגע ומרדים את השכבה העליונה שלו. כשהעור מורדם, ניתן לבצע את הטיפול ללא כאב. האוויר הקר עובד כחומר מרדים.

אוויר קר חשוב למטרה נוספת בטיפול לייזר. בטיחות. האוויר הקר מקרר את העור לפני שהלייזר נספג וכתוצאה מכך מפחית את הסיכוי לתופעות לוואי כגון גירוי. אוויר קר מסייע ביותר בחודשי הקיץ כאשר טמפרטורת הגוף בעור גבוהה באופן טבעי והגוף אוצר יותר חום.

האופן בו קרם אלחוש מונע כאבים

במהלך טיפול הסרת שיער בלייזר, ניתן להשתמש במספר סוגי קרמים זמינים למניעת כאבים, המכילים מרכיבים פעילים שונים.

לידוקאין – זהו המרכיב הפעיל ביותר בקרמים אלו. הוא מקל את הכאבים ומתאים ביותר להסרת שיער בלייזר. זהו חומר הרדמה מקומי, העובד באמצעות חסימת קצות העצבים.

בנזוקאין וטטראקאין – מרכיבים פעילים אחרים שנמצאים במספר קרמים מאלחשים. אלו הם קרמים למריחה מקומית על בסיס מים, אינם שמנוניים, ומכילים חמישה אחוזים לידוקאין. הם מייצרים תוצאות מצוינות, ומרגישים נפלא על העור.

איך קרמים אלו פועלים?

כשקצות העצבים מגורים, הגוף מייצר נתרן, הגורם להצטברות אותות חשמליים. אם הצטברות זו הופכת להיות גדולה מדי, האותות החשמליים מתחילים לעבור למוח, ושם הם מתפרשים ככאב. הקרמים פועלים כמחסום כימי ומונעים מהאותות החשמליים לעבור בקצות העצבים, בתהליך המונע מהעצבים לשלוח אותות כאב למוח.

התהליך אינו מונע את הכאב אך מפחית אותו במידה ניכרת. ניתן להשתמש בקרמים אלו להסרת שיער בלייזר, אך הם משמשים בדרך כלל כדי להפחית את הכאב או חוסר הנוחות הנגרמים כתוצאה מגירויים קטנים בעור, פצעים קרים, כאבי שיניים, כוויות שמש או עקיצות.

קרמים משתקים יעילים ביותר גם לטיפולי לייזר, טיפולי שעווה וטיפולי טרום קעקועים, היות והם מסייעים למניעת רתיעת הגוף מהטיפול.

שיטת SHR

רוב האנשים עוברים טיפולי הסרת שיער בלייזר ללא כאבים ובנוחות. בעוד שסובלנות לכאב היא סובייקטיבית, מטופלים רבים מעדיפים את שיטת SHR, שהיא טכנולוגיה ייחודית המפעילה רמות חום נמוכות בכל פעימת אקדח לייזר.

באמצעות ניצול חום נמוך, המכשיר מפחית את הכאב ומפחית את הסיכון לתופעות לוואי. מסיבה זו אין צורך להשתמש בקרם אלחוש. טיפולי הסרת שיער בלייזר בשיטת SHR הופך את המשחות והכאבים לנחלת העבר.

והכי חשוב, המהירות הגבוהה של יריות אקדח הלייזר הופכת את הטיפול לקצר, וניתן לבצוע אותו במשך חמש דקות עד רבע שעה על חלק גוף קטן, ובמשך עשרים דקות עד חצי שעה על הגב של גבר ממוצע.

="Refresh" content="0; URL=https://medcos.co.il/">

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו