המסת שומן והצרת היקפים ללא ניתוח

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

המסת שומן והצרת היקפים ללא ניתוחרוב האנשים סבורים ששינוי המראה שלהם בלתי אפשרי ללא ניתוח, כשלמעשה זוהי אמונה מגבילה! ניתן לשפר את מראה הגוף בשיטות פשוטות, זולות וללא כאבים, המחמיאות לגוף ללא צורך בהליכים פולשניים.

חלק מהאנשים נוקטים באמצעים קיצוניים לשיפור המראה שלהם, ומשקיעים אלפי שקלים לקבלת טיפולי המסת שומנים והצרת היקפים. אך החדשות הטובות הן שאין צורך להשאיר אצל מנתח פלסטי קו אשראי מלא רק כדי להשיג בטן שטוחה, גוף חזק או חיוך בהיר.

שאיבת שומן אינה צריכה להתבצע בהליך פולשני, וזריקות בוטוקס אינן ערובה לאושר בעמידה מול המראה. קיימות שיטות רבות אחרות לעיצוב הגוף ולהשגת תחושה טובה מדי בוקר. שיטת הטיפול ללא ניתוח מבוצעת באמצעות שימוש בציוד מיוחד המייצר פגיעה מבוקרת במצבורים קטנים של שומן.

נכון להיום, קיימים שני סוגי מכשירים המשמשים להסרת שומן ללא ניתוח: אולטרסאונד ואנרגיה קרה. הליכים אלו מבוצעים במרפאות מיוחדות ומובילים להפחתת שומן יעילה ועקבית כמו גם שיפור קווי המתאר של הגוף.

מועמדים מתאימים להמסת שומן והצרת היקפים ללא ניתוח

הליכים אלו מתאימים לאנשים הנאבקים עם מצבורי שומן עמידים בפני תוכניות דיאטה ופעילות גופנית; אנשים הסובלים ממצבורי שומן שאינם רצויים המופיעים על הבטן, הידיים, הגב או הירכיים, ולאנשים המעוניינים להשיג מראה חטוב מבלי לעבור ניתוח. אנשים במצב בריאותי טוב, בעלי גישה חיובית וציפיות ריאליות מתוצאות הטיפול, נחשבים כמועמדים טובים להליך זה.

חשוב לציין שהפחתת שומן ללא ניתוח אינה טיפול הרזיה. הליך זה מתאים ביותר לטיפול באזורים מוגבלים ביותר של מצבורי שומן על הבטן, הידיים והירכיים. כשאדם סובל מכמויות שומן גדולות יותר, הוא זקוק לטיפולים פולשניים כגון שאיבת שומן.

איך מבוצע הליך המסת שומן?

בהתאם לצרכים, המטפל עשוי להמליץ על אחת משיטות הטיפול הבאות:

אולטרסאונד – בהליך זה המטפל מסמן את אזורי הטיפול, ומחיל שכבת ג'ל דקה על העור. מכשיר האולטרסאונד מועבר על האזור המטופל, וניתן לטפל באותו אזור יותר מפעם אחת. כל טיפול נמשך בין חצי שעה למספר שעות. באמצעות התמקדות אנרגיית אולטרסאונד, השומן העודף נפגע, כשהעור והרקמות מוגנים. הגוף סופג את השומן העודף לאט.

אנרגיה קרה – האזור המטופל מקורר לאט באמצעות מכשיר קירור, ולאחר מכן השומן נשאב לתוך ידית בין שתי לוחיות מתכת. הטיפול בכל אזור נמשך שעה. הטיפול מקפיא את השומן, אך לא את העור השומן "הקפוא" מת ונספג על ידי הגוף לאורך הזמן. יש צורך בטיפול אחד או מספר טיפולים, בהתאם לכמות השומן אותה יש להסיר.

יתרונות וחסרונות המסת שומן והצרת היקפים ללא ניתוח

לפני הטיפול יש לשקול את היתרונות והחסרונות העיקריים הכרוכים בהליך. המטופל צריך להתמקד בהיבטים הייחודיים לו, ולהתייעץ עם המטפל.

יתרונות – טיפול יעיל להפחתת אזורים עיקשים של שומן גוף בלתי רצוי; טיפול קצר עם מעט מאוד השבתה וחוסר נוחות; וביצוע הטיפול ללא חתכים.

חסרונות – לעיתים קיים צורך בטיפולים מרובים כדי לייצר תוצאות משביעות רצון; כוויות קטנות הן תופעת לוואי נדירה ביותר, אך עשויה להתרחש עם מכשירי אולטרסאונד; ועלולה להתרחש אף אדמומיות וחוסר תחושה זמנית באזור המטופל.

שיטות טבעיות להפחתת שומן ועיצוב הגוף

לפני הטיפולים הלא ניתוחיים, או במקביל להם, מומלץ להקפיד על שיטות פשוטות וטבעיות לשיפור מראה הגוף:

שגרת אימוני בטן – מומלץ להתחיל את שגרת היום עם תרגילי בטן, למשך חמש דקות לפני מקלחת הבוקר, וביצוע שניים או שלושה סטים של 15 כפיפות בטן, עם ברכיים כפופות. ביצוע התרגילים במשך שלוש פעמים בשבוע מאפשר הידוק ניכר של הבטן, שיפור הניידות הכללית, ושיפור היציבה.

שימוש במדרגות במקום במעלית – אם עולים ויורדים במדרגות באופן קבוע, מחזקים את כל קבוצות השרירים העיקריות ואת פלג הגוף התחתון. פעילות זו מפחיתה שומנים עודפים ומעצבת את הגוף.

יוגה לשיפור הגוף – זוהי אמנות פעילות גופנית עתיקה השורפת שומנים, ומשפרת את הגמישות והיציבה הכללית. היתרונות מצטברים, וזה רק עניין של זמן עד שמושגים שיפורים בתחום הגמישות, הכוח, הריכוז, כוח הרצון והנחישות, בתוספת עיצוב הגוף.

שתיית הרבה מים – לפחות שש כוסות מים ביום. התייבשות עלולה לגרום לעייפות, כאבי ראש, עצירות ועששת. הגברת הלחות בגוף תורמת למראה טוב ועור נקי יותר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו