המסת שומן בבטן

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

המסת שומן בבטןאנשים רבים חווים הצטברות שומן בבטן ומסביב לה, ומחפשים טיפולים מתאימים. מעבר למראה הלא אסתטי, המשנה משפיעה באופן שלילי ביותר על הבריאות. מחקרים על השמנת יתר מראים שהיא כרוכה בסיכון למחלות מתישות וסופניות, כגון מחלות לב וסוגי סרטן.

רוב האנשים אינם אוהבים את מצבורי השומן סביב מותניהם, אך נוטים פשוט להשלים עימם. אנשים רבים מנסים מספר דיאטות או פעילות גופנית אך קיימות יותר מדי עצות סותרות מבלבלות. לכן יש להבין את הצעדים הנכונים להמסת שומן בבטן.

צעדים פשוטים להפחתת שומן בבטן

פעילות גופנית מאומצת במשך שעה, לפחות שלוש פעמים בשבוע, מובילה לייצור זיעה מוגברת והפחתת השומן בבטן.

אימון קרדיו

מסייע לגוף להפוך למכונת שריפת שומן. אימון זה מורכב מפעילות גופנית המבוצעת ברמת תשעים עד מאה אחוזי מאמץ למשך חצי שעה עד שעה. הפעילות מבוצעת בעוצמות נמוכות בהתחלה, ובהמשך ניתן להגביר את עוצמת התרגילים.

ניתן להתעמל בחוץ באוויר הצח, ולצאת להליכה או ריצה בפארק. אם ההעדפה היא להתאמן בבית או בחדר כושר, ניתן לבצע אימון קרדיו על אופני ספינינג. יש לשוב על התרגילים במחזורים של ארבע עד שש פעמים, במשך שלושה ימים בשבוע, להשגת תוצאות. שומן הבטן מתמוסס, כל עוד מבצעים את התרגילים נכון.

הגדלת מסת השריר לשריפת יותר קלוריות במנוחה – הרמת משקולות שלושה ימים בשבוע, בשילוב עם הפעילות האירובית וביצוע תרגילים למיקוד כל הגוף, מובילה להמסת שומן בבטן. יש לבצע תרגילים בחזרות של עשר עד 12 פעמים, ולבצע שלושה או ארבעה סטים, עם הפסקות מנוחה קצרות ביניהם, לשמירת קצב הלב.באמצעות בניית שריר, ניתן להגביר את חילוף החומרים במנוחה ולשרוף יותר קלוריות.

תרגילי פילאטיס בבית או בכיתה, פעמיים או שלוש פעמים בשבוע, להידוק הבטן – פילאטיס גורם לכיווץ שרירי הליבה ובמקביל מניע את הזרועות והרגליים.

פעילות גופנית בשילוב עם דיאטה להמסת שומן בבטן

זהו השילוב האולטימטיבי להיפטרות משומן בבטן. נקודת המוצא היא פעילות גופנית סדירה מתונה, לפחות חצי שעה עד שעה ביום, על מנת לשלוט במשקל. אימוני כוח מסייעים ללחימה בשומן בבטן, וכפיפות בטן מכווצים את שרירי הבטן. פעילות גופנית מסייעת להפחתת היקף המותניים. גם אם לא מתרחשת ירידה במשקל, ניתן לאבד שומן בבטן ולהשיג מסת שריר ולחטב את הגוף.

תזונה היא מרכיב חשוב נוסף בהמסת שומן בבטן. יש לתת את הדעת על גודל המנות, ולהקפיד על אכילת פחמימות מורכבות כגון פירות, ירקות, דגנים מלאים וחלבונים רזים במקום פחמימות פשוטות כגון לחם לבן, פסטה לבנה ומשקאות ממותקים. יש להחליף שומנים רוויים ושומני טרנס עם שומנים רב בלתי רוויים.

מדענים מקווים לפתח טיפולים תרופתיים למיקוד השומן בבטן, אך עד אז, מומחים מדגישים שאורח חיים בריא, ובמיוחד פעילות גופנית ותזונה נכונה הן השיטות הטובות ביותר להילחם בשומן בבטן.

="Refresh" content="0; URL=https://medcos.co.il/">

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו